Резултати такмичења

Датум: 12. Mart 2016 21:23 Категорија: Достигнућа

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ  ЈЕЗИКА ( одржано 12. 03. 2016. у ОШ "Драган Лукић"

2. место-  Ана  Лутовац 8/3   - пласман на Републичко такмичење
 Честитамо!

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ (одржано  у ОШ "Јован Миодраговић" 27. 02. 2016 )

I МЕСТО
Теа Субашић  IV/1      ПЛАСМАН НА ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Иван Ристовић  IV/1  ПЛАСМАН НА ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Илија Солдо IV/1         ПЛАСМАН НА ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ
II МЕСТО
Немања Главоњић IV/2 ПЛАСМАН НА ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Давид Илић IV/2          ПЛАСМАН НА ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Теодора Дикић IV/2   ПЛАСМАН НА ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Магдалена Булајић III/1
Лука Мирковић III/2
III МЕСТО
Душан Белча VIII/3     ПЛАСМАН НА ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Петар Солдо VI/1         ПЛАСМАН НА ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Павле Рокић IV/2
Честитамо!

Позив родитељима будућих првака

Датум: 11. Mart 2016 10:54 Категорија: Новости

Позив родитељима будућих првака
Поштовани родитељи предшколаца, будућих првака,
Позивамо Вас на први родитељски састанак!
Желимо да Вам се представимо, упознамо Вас са садржајем и циљевима изборних предмета који ће се изучавати у првом разреду, да поразговарамо,
 да Вам кажемо шта наша школа може да Вам понуди, упознамо Вас са школским простором у којем ће боравити наши будући прваци.

Чекамо Вас, у уторак,  29. марта 2016. године
у 18 часова у читаоници школе.

Учитељи будућих првака
Учитељи који раде у продуженом боравку
Наставници који ће предавати изборне предмете
Вероучитељ
Наставница која ће предавати енглески језик
Школски психолог

Радионице у I/3 поводом 8. марта

Датум: 10. Mart 2016 19:04 Категорија: Новости

Сваког дана треба да покажемо драгим људима да их волимо. Најлепше је да то учинимо пољупцем, загрљајем, лепом речју, ситним знацима пажње. Ученици I/3 разреда су се својски потрудили да своје мајке још посебно обрадују за 8. март. То су учинили уложивши свој труд у радионицу из три дела у којој су правили честитке, украшавали магнете и правили украсне врећице, јер сваки дар је слађи лепо упакован и са још неколико топлих речи. Првачићи су дали све од себе и направили своја мала ремек-дела.

Осмомартовске радионице у боравку

Датум: 09. Mart 2016 23:56 Категорија: Новости

Дан жена, 8. март, пропраћен је бројним радионицама у продуженом боравку. Сви ученици су вредно радили како би украсили школске паное и учионице, а нарочито су се посветили изради поклона и честитки за своје маме (баке, сестре, тетке...).

ОПШТИНСКО такмичење из БИОЛОГИЈЕ

Датум: 06. Mart 2016 20:40 Категорија: Достигнућа

ОПШТИНСКО такмичење из БИОЛОГИЈЕ
одржано је 06.03. 2016. године  у  ОШ "НХ Синиша Николајевић".
Резултате такмичења можете погледати  овде:

ПЕТИ РАЗРЕД    ШЕСТИ РАЗРЕД    СЕДМИ РАЗРЕД    ОСМИ РАЗРЕД

ОПШТИНСКО такмичење из ИСТОРИЈЕ

Датум: 06. Mart 2016 20:27 Категорија: Достигнућа

ОПШТИНСКО такмичење ИСТОРИЈЕ  одржано је    06. 03. 2016.  у ОШ "НХ Синиша Николајевић"    Резултате  такмичења можете погледати      ОВДЕ

ПЕТИ РАЗРЕД   ШЕСТИ РАЗРЕД   СЕДМИ РАЗРЕД  ОСМИ РАЗРЕД

Радионице са предшколцима из Луње

Датум: 02. Mart 2016 22:50 Категорија: Новости

Предшколци из вртића "Луња" су у уторак 1.3. посетили нашу школу. Малишани су учествовали у две радионице, а тема обе била је посвећена Дану жена и радови су били у мотивима љубави према драгој женској особи. На рачунарима код учитељице Сање Ступљанин су уз помоћ ученика трећег и осмог разреда цртали у Paintu. Код учитељице Милане Митић правили су врећице у облику срца од папира у боји. Ученици трећег разреда су и у овој радионици били вредни, па као добари домаћини учинили да дружење протекне лепше и лакше. Будући прваци и њихове васпитачице били су веома лепо расположени и улепшали нам дан својим доласком, а надамо се да су поред својих радова са собом понели и лепу успомену из наше школе. Уосталом погледајте и сами.

А на рачунарима...

Општинско такмичење у кошарци

Датум: 02. Mart 2016 22:14 Категорија: Достигнућа

Општинско такмичење у кошарци  за дечаке и девојчице  од 5. фо 8. разреда  одржано је од  23. 02.  до 27. 02. 2016. године. Такмичење за дечаке одржано је у  ОШ "Свети Сава", а за девојчице у  ОШ "Владислав Рибникар".

Ученици  7. и 8. разреда  освојили су друго место, а ученици 5. и 6. разреда  3. место

Ученице 7. и 8.  разреда као и 5. и 6. разеда су освојиле 3. место

Школско такмичење у шаху

Датум: 02. Mart 2016 21:48 Категорија: Достигнућа

У нашој школи је  у суботу  27. 02 одржано појединачно школско такмичење у шаху. Учествовали су ученици свих узраста показујући велику љубав према шаху. Слике говоре све. Извештај о такмичењу

Међународни дан језика

Датум: 26. Februar 2016 20:26 Категорија: Новости

Дан матерњег језка обележава се сваке године, 21. фебруара, као сећање на студенте који су на тај дан 1952. године убијени у Источном Пакистану, јер су протестовали због тога што њихов матерњи језик није проглашен за матерњи.
Ученици наше школе су током целе недеље на креативан начин исказивали вредност и лепоту нашег матерњег језика.

Најмлађи међу њима, ученици II2, обележили су овај дан тако што су писали и украшавали ћирилична слова. На тај начин показали су своју маштовитост и креативност и украсили паное школе.