Датум: 22. Februar 2016 16:39 Категорија: Достигнућа

1. место Ана Лутовац 8/3
3. место Јелена Ђокић 8/2

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК
2. место Јелена Ђокић 8/2

Честитамо ученицама на постигнутом изузетном успеху и желимо им пуно успеха на Градском такмичењу 12. марта.

Прочитај

Успеси наших ученика

Датум: 26. Januar 2016 19:15 Категорија: Достигнућа

Срећко Тасић је у суботу 16.јануара учествовао у "Тозином ХЛГ купу 2016" у категорији јуниора. Освојио је ПРВО место! Браво Срећко! Пуно успеха у наредним такмичења!

Прочитај

У Општини на додели награда

Датум: 15. Decembar 2015 21:30 Категорија: Достигнућа

Ученици наше школе Александар Петровић и Срећко Тасић примили су  признања за учешће у пројекту "Развој креативних способности ученика иновативним образовањем

Датум: 19. Novembar 2015 20:38 Категорија: Достигнућа

1. октобра организовано је такмичење у малом фудбалу за девојчице 5. и 6. разреда. У конкуренцији од 6 школа,  наша школа је заузела 1. место и пласирала се на градско такмичење. За нашу школу такмичиле су се ученице 6.разреда:Јана Левнајић 6/1. Ана Габријел 6/1, Сара Галовић 6/1, Исидора Крнета6/1, Јована Ранчић 6/2, Анастасија Крњајић 6/2, Анђела Попадић 6/2, Нина Левнајић

21.10. одржано је првенство града у малом фудбалу у Хали спортова на Новом Београду. Ученице наше школе су започеле првенство са О.Ш. из Земуна и изгубиле са резултатом 1:0IMG_20151021_121759 (1)

Прочитај

Такмичење у малом фудбалу за дечаке

Датум: 19. Novembar 2015 20:37 Категорија: Достигнућа

2. октобра одржано је такмичење у малом фудбалу у 3. гимназији  за дечаке 7.и 8. разреда. Ученици наше школе освојили су 1.место и пласман на градско такмичење које је одржано 5.10. у Хали спортова на Н.Београду. За нашу школу играли су следећи ученици:Саво Бацић 8/3, Душан Белча 8/3, Андрија Костић 8/3, Вукашин Машић 8/3, Огњен Симоновић 8/2, Петар Кашић 8/1, Алекса Стојковић 7/1, Василије Маринковић 8/2. Ученици из О.Ш. из Младеновца су били прејаки за наше ученике тако да је наша школа изгубила са 11:3

IMG_20151012_125601IMG_20151012_125615

Прочитај

Сребро са Олимпијаде!

Датум: 05. Oktobar 2015 00:19 Категорија: Достигнућа

Ученици I/1 освојили су 2. место у финалу првих Спортских игара врачарских првака

Датум: 20. Maj 2015 21:44 Категорија: Достигнућа

Ликовни конкурс Дечије карикатуре ,, Мали Пјер,, у организацији Пријатеља деце Врачара: Теодора Стојановић 5-1 освојила 3. награду а рад Вука Митића 8-1 је похваљен.