Достигнућа

Градско такмичење из енглеског језика

Датум: 27. Mart 2017 20:12 Категорија: Достигнућа

Градско такмичење из енглеског језика  одржано је  25. марта  2017.  Ученица осмог разреда   Андреа Ибрахимпашић  освојила је  друго место и пласман на Републичко такмичење.

Датум: 18. Mart 2017 21:54 Категорија: Достигнућа

На ГРАДСКОМ такмичењу из ФИЗИКЕ наш ученик Реља Костандиновић (6/1) је добио похвалу.

Датум: 18. Mart 2017 21:38 Категорија: Достигнућа

На ОПШТИНСКОМ такмичењу из ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА истакли су се следећи наши ученици:
Срећко Тасић (8/1)                 – 1. место, пласман на градско т. (авио моделарство)
Давид Илић (5/2)                    – 1. место, пласман на градско т. (ракетно моделарство)
Мина Радојчић (6/1)               – 1. место, пласман на градско т. (6. разред –практ. рад)
Миа Пољак (6/1)                      – 2. место, пласман на градско т. (ауто моделарство)
Матија Ивановић (6/1)           – 3. mesto, пласман на градско т. (авио моделарство)
Исидора Селаковић (6/1)    3. место, пласман на градско т. (ауто моделарство)
Александра Костић (7/2)     3. место, (ракетно моделарство)

Прочитај

Спортска такмичења

Датум: 10. Mart 2017 18:37 Категорија: Достигнућа

Градско такмичење за девојчице у малом фудбалу одржано је 7.3.2017 у спортској хали Ранко Жеравица на Н.Београду. Ученице наше школе Јана Спасић 8/2. Ива Живановић 8/2, Софија Јеврић 8/2,Јана Левнаић 7/1, Сара Галовић 8/1 и Анђела Радовановић 7/2 су показале одлично знање у малом фудбалу у утакмици против екипе из Младеновца али је недостајала спортска срећа те су на пенале испале из даљег такмичења

Прочитај

ОПШТИНСКО такмичење из ПРОГРАМИРАЊА

Датум: 05. Mart 2017 21:56 Категорија: Достигнућа

У суботу 04.03.2017. г. одржано је ОПШТИНСКО такмичење из ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА (ПРОГРАМИРАЊА) у ОШ "Свети Сава", на коме је наша ученица Софија Золотарев (7/1) освојила друго место и пласирала се на градско такмичење.

Прочитај

ОПШТИНСКО такмичење из ФИЗИКЕ

Датум: 23. Februar 2017 14:53 Категорија: Достигнућа

У недељу 19. фебруара 2017. године одржано је ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ из ФИЗИКЕ на коме су учествовали и ученици наше школе. Реља Костандиновић (6/1) је освојио 3. награду, а Бранислав Илић (7/1) је освојио "nox" награду.