Светосавски баскет турнир

Датум: 05. Februar 2023 21:51 Категорија: Новости

Ученички парламент је и ове године организовао "Светосавски баскет турнир". Турнир је подељен у две категорије - за ученике седмог и осмог разреда и посебна категорија за ученике петог и шестог разреда.
На турниру ученика седмог и осмог разреда прво место је освојио тим 8-3, док је друго место заузео тим 7-3. Победници су добили златне медаље које је обезбедио Ученички парламент. За најпожртвованијег играча је проглашен Лука Тимотијевић 7/3 који је добио пехар а за фер-плеј је медаљу добио Игор Поповић 8/1 .
Ученички парламент се захваљује  наставницима физичког васпитања  и педагогу који помогли да све протекне у најбољем реду.
Следеће недеље се игра финале  петог и шестог разреда  о чему ћемо накнадно писати. Ваш Ученички парламент и наставница Невенка Миливојевић