Захтев за упис у први разред школске 2023/24 године

Датум: 01. Januar 2023 13:27 Категорија: Новости

Захтев за упис у први разред школске 2023/24 године
(за децу која територијално не припадају школи)

Поштовани родитељи будућих ђака првака,

Школа  може да упише  дете са подручја друге школе, подношењем захтева родитеља/другог законског заступника најкасније до 01.фебруара 2023. године.
Обавештавамо вас да захтев односно исказивање интересовања за упис у нашу школу (за децу која територијално не припадају нашој школи, односно која имају пребивалиште на другој општини), можете обавити електронским путем попуњавањем захтева и слањем истог на мејл [email protected].
Школа је дужна да обавести родитеља/ другог законског заступника о одлуци по његовом захтеву најкасније до 30.априла 2023. године, а након сагледавања просторних и кадровских могућности којима располаже.
Сва остала обавештења која се тичу редовног уписа и заказивања тестирања преко портала е-управе биће благовремено постављена на сајту и огласној табли наше школе.