ЛИКОВНИ И ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС - ШКОЛСКА СЛАВА СВЕТИ САВА

Датум: 31. Decembar 2021 08:10 Категорија: Новости

ЛИКОВНИ И ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС - ШКОЛСКА СЛАВА СВЕТИ САВА

Поводом Дана Светог Саве - школске славе, наша школа расписује ликовни и литерарни конкурс на тему Свети Сава.  Право учешћа имају сви ученици млађих и старијих разреда. Биће одабрана три најбоља ликовна и три најбоља литерарна рада за сваки узраст.

Пропозиције:

• Литерарни радови: прича, песма или есеј; Word документ (doc или docx); фонт Times New Roman; 12.
  • Ликовни радови: слободна техника (дрвене бојице, фломастери, акварел или темпере); блок бр. 5.

Рок за предају ликовних радова је 30. децембар. Радове предајете учитељу Новици (млађи узраст) и насатавнику Давиду (старији узраст).

Литерарне радове ученици старијих разреда могу слати на мејл: [email protected] или [email protected],
а ученици млађих разреда на: [email protected] најкасније до 20. јануара.

Свим ученицима желимо пуно успеха!

Комисија за културну и јавну               делатност школе