На излету

Датум: 03. Oktobar 2017 19:33 Категорија: Новости

Једнодневни излет на фарми „Стари Тамиш“ и посета Народној башти у Панчеву
Ученици млађих разреда наше школе су са својим учитељима у среду 27.9.2017. године имали јединствену прилику да уживају у чарима природе на фарми и у парку у Панчеву, изграђеном 1829. године. Деца су се на фарми обишла ергелу коња и упознала се са расом липицанера. Уз пратњу и предавања стручних лица обишли смо фарме крава, оваца, беби фарме, мини зоо врт, језеро са лабудовима, моркама, паткама, гускама и кокошкама, музеј коњских запрега и хале са техничком механизацијом. Циљ је био да гледајући деца уче о пољопривреди, приближе се природи и упознају се са ланцем органске, здраве производње. У Народној башти у Панчеву наши ученици су се опустили у природном амбијенту и уживали у игри и актиностима које су предводили спортски аниматори. Колико је било лепо сведочи чињеница како је свима време пролетело у забави и лепом дружењу.
Слике погледајте у Галерији
.