Чишћење школског дворишта

Датум: 29. Septembar 2017 14:40 Категорија: Новости

У оквиру манифестације Дани европске баштине, Градска општина Врачар, ЈКП "Градска чистоћа", ЈКП "Зеленило - Београд" и ЕКО ПАТРОЛА су у сарадњи са школама на територији Врачара организовали 27. 09. 2017. године "Дан чишћења Врачара", па се и наша школа прикључила овој акцији. Ученици 5-1, 5-2, 7-2 и 8- 1 са наставницама Горданом Нешић, Дубравком Маровић и Невенком Миливојевић уз велику помоћ домара Зорана Шиљеговића, сређивали су своје школско двориште и парк преко пута школе. Ученици су уживали у физичком раду, лепом времену и уређеној околини. Схватили су и значај очувања животне средине која би била много боља када би се сви потрудили и чували је више. Фотографије пре и после чишћења ће бити добар подсетник шта је боље и лепше.  Погледајте слике у Галерији.