ОРЈЕНТИРИНГ 24.05.2017.

Датум: 26. Maj 2017 23:12 Категорија: Новости

Светски дан орјентиринга и ове године је обележен у парку на Неимару код ОШ"Светозар Марковић". 38 ученика шестог и седмог разреда наше школе са наставницом географије Невенком Миливојевић, прикључило се овој манифестацији коју је организовало планинарско друштво "Победа" из Београда. Ученици су уз помоћ карте тражили контролне тачке и одговарали на питања која су се ту налазила. Победила је група"Мигранти", који су поред брзине имали и најбоље знање (Реља Костандиновић, Петар Солдо, Александар Петровић и Вукашин Минић), друго место је освојила група "Суперстарсице" (Милица Јелић, Лена Грбић, Тамара Шијачић и Ања Зима) а треће место је освојила најбржа група "Буздовани" (Марко Одаловић, Илија Бацић и Марчело Антониони). Орјентиринг је спорт за све тако да су сви учесници добили дипломе за учествовање и сви су победници. (Још слика у галерији)