Наградни излет 2016.

Датум: 01. Oktobar 2016 22:18 Категорија: Новости

Ученици  наше школе, који су  ове године  били на наградном излету,  имали су  прилику да проведу један диван дан у  специјалном   резервату  природе  Засавица,  а потом да уживају у купању  на   оближњем  термалном базену у Богатићу.
 У Засавици је било неколико  занимљивости према којима нико није остао равнодушан,   то су првенствено   животиње које су имали прилику да виде већ на самом улазу у резерват  -  домаће старе расе :   подолско говече,  буша,   домаћи брдски коњ,  влашка виторога , балканска коза,   балкански магарац и наравно  свиња  мангулица.

Вожња бродићем  која је овог предивног октобарског дана  подсећала на  почетак  велике пустоловине.

Као и поглед са  велике куле, на чијем врху се суши месо мангулице, сасвим природно.

Остале слике погледајте у Галерији