ДРАНГУЛИЈАДА 2016

Датум: 01. April 2016 22:10 Категорија: Новости

Данас је у нашој школи одржана  "Дрангулијада". Ова манифестација се сваке године одржава  као једна од главних активности везаних за промоцију школе у околним предшколским установама  и локалној заједници.  Учествовали су ученици млађих разреда који су донели своје играчке - дрангулије, направивши изложбу истих за децу околних вртића.   Нашу школу је данас посетило  око 140 малишана  из  " Луње", "Фиће" и "Бубамаре".  Свако је  за себе пронашао нешто занимљиво.  Манифестацију је балонима  улепшао Mc Donald`s, а ученици седмог разреда су се побринули за добру дечију музику.  Било је ту наравно и ученика старијих разреда који нису могли да одоле атмосфери и доброј забави.  Прилог о овом догађају моћи ћете да погледате у "Забавном недељнику".  О  термину приказивања бићемо благовремено обавештени.