Ја имам таленат 2016

Датум: 31. Mart 2016 20:27 Категорија: Новости

Ученички парламент наше школе је током марта организовао такмичење "ЈА ИМАМ ТАЛЕНАТ" . У организацији су учествовали ученици осмих разреда са наставницом географије Невенком Миливојевић, а на такмичењу су учествовали сви ученици који су имали нешто занимљиво да покажу. Било је ту певања, глуме, рецитовања, играња, причања вицева, чак и борилачких вештина, тако да је жирију било веома тешко да одлучи ко је победник.
У финалу које се одржало 30. 03. 2016. године коначан суд су донели гледаоци, тако да је
1. место освојила Софија Филиповић 4/2,
2.  место браћа Саво Бацић  8/3 и Илија Бацић 5/2
3. место Уна, Миа , Дуња  и Сара из 2/1.
 Најкреативнији наступ су имале Ања Тришић, Лара Јуришић и Тина Траљић - плесна група из 5/1.

Жири су чинили ученици осмих разреда Александар Пешић 8/2, Јелена Ђокић 8/2, Ана Живковић 8/3 и Душен Виденовић 8/3.
Програм су водиле Милица Стошић 8/1 и Ана Лутовац 8/3.
 А ништа од овога не би било без техничке подршке следећих ученика : Душана Белче, Марка Вујнића, Јована Вученовића и Андрије Костића сви су из 8/3. Надамо се да је свима било лепо и да ћемо се дружити и следеће године.

ПОГЛЕДАЈТЕ ОСТАЛЕ СЛИКЕ