Општинско такмичење из СРПСКОГ ЈЕЗИКА

Датум: 12. Februar 2023 00:46 Категорија: Достигнућа

На Општинском такмичењу из КЊИЖЕВНОСТИ наши ученици постигли су одличне резултате:

7. разред:

Алекса Бисерчић - 2.место и пласман на Градско такмичење

Вук Тошић - 3. место и пласман на Градско такмичење

Ђорђе Шљивић - 3. место и пласман на Градско такмичење

Михаило Јаћимовић - 3. место и пласман на Градско такмичење 8. разред:

Ружица Врељански - 3. место и пласман на Градско такмичење

Општинско такмичење из МАТЕМАТИКЕ

Датум: 12. Februar 2023 00:35 Категорија: Достигнућа

Општинско такмичење из МАТЕМАТИКЕ:

3.разред
Коста Пајић - 3.награда

4.разред
Патриција Поповић - 2.награда

Огњен Стаменовић - похвала

5.разред

Ленка Максимовић - 2.награда

Јован Милић - 2.награда

Петар Солдо - 3.награда

6.разред

Марта Пајић - 2.награда

7.разред

Николина Вучићевић - 2.награда

Наталија Арсић - похвала

8.разред

Никола Палавестра - 3.награда

Светосавски баскет турнир

Датум: 05. Februar 2023 21:51 Категорија: Новости

Ученички парламент је и ове године организовао "Светосавски баскет турнир". Турнир је подељен у две категорије - за ученике седмог и осмог разреда и посебна категорија за ученике петог и шестог разреда.
На турниру ученика седмог и осмог разреда прво место је освојио тим 8-3, док је друго место заузео тим 7-3. Победници су добили златне медаље које је обезбедио Ученички парламент. За најпожртвованијег играча је проглашен Лука Тимотијевић 7/3 који је добио пехар а за фер-плеј је медаљу добио Игор Поповић 8/1 .
Ученички парламент се захваљује  наставницима физичког васпитања  и педагогу који помогли да све протекне у најбољем реду.
Следеће недеље се игра финале  петог и шестог разреда  о чему ћемо накнадно писати. Ваш Ученички парламент и наставница Невенка Миливојевић

ЛИКОВНА КУЛТУРА - ОПШТИНСКО такмичење

Датум: 29. Januar 2023 16:22 Категорија: Достигнућа

Награђени на општинском такмичењу "Свети Сава" поводом школске славе за:
- Лена Борља (3/2) - трећа награда,
- Лена Лунг (5/2) - трећа награда.

Похваљени и изложени радови:
- Тијана Мемиши (7/2),
- Миона Лазаревић (6/3),
- Тамара Милојевић (6/3),
- Василије Павловић (6/2) и
- Милица Костић (8/3).

Изложба у холу Општине Врачар ће трајати до 4. фебруара 2023.

Ученички парламент - Новогодишњи базар и томбола

Датум: 12. Januar 2023 11:18 Категорија: Новости

Ученички парламент - Новогодишњи базар и томбола

Као и сваке године Ученички парламент наше школе организовао је Новогодишњи базар на коме су продавали
честитке које су сами правили.

Део новца је искоришћен за прављење пакетића за децу из прихватилишта а од другог дела су купљени
новогодишњи пакетићи за томболу ученика виших разреда.

Срећни добитници су Вучета Мркобрад из петог разреда,
Константин Ђорђевић из шестог разреда, Војислав Чолановић из седмог разреда и Милица Костић из осмог разреда.
Драго нам је да смо неком улепшали празнике а свима желимо пуно среће, здравља  и успеха у Новој 2023. години.

Ваш Ученички парламент

Захтев за упис у први разред школске 2023/24 године

Датум: 01. Januar 2023 13:27 Категорија: Новости

Захтев за упис у први разред школске 2023/24 године
(за децу која територијално не припадају школи)

Поштовани родитељи будућих ђака првака,

Школа  може да упише  дете са подручја друге школе, подношењем захтева родитеља/другог законског заступника најкасније до 01.фебруара 2023. године.
Обавештавамо вас да захтев односно исказивање интересовања за упис у нашу школу (за децу која територијално не припадају нашој школи, односно која имају пребивалиште на другој општини), можете обавити електронским путем попуњавањем захтева и слањем истог на мејл [email protected].
Школа је дужна да обавести родитеља/ другог законског заступника о одлуци по његовом захтеву најкасније до 30.априла 2023. године, а након сагледавања просторних и кадровских могућности којима располаже.
Сва остала обавештења која се тичу редовног уписа и заказивања тестирања преко портала е-управе биће благовремено постављена на сајту и огласној табли наше школе.

Спортска такмичења

Датум: 01. Januar 2023 13:19 Категорија: Новости

На Општинском такмичењу из фудбала ученице 7-8 разреда су освојиле друго место.

Наајслађи кућни љубимац

Датум: 20. Decembar 2022 10:40 Категорија: Новости

Резултати конкурса за најслађег кућног љубимца :

ЕСЕЈ 2022

Датум: 16. Decembar 2022 10:13 Категорија: Достигнућа

На литерарном такмичењу ЕСЕЈ-2022, које организује Културни центар за образовање и културу Божидарац, традиционално су учествовали и ученици наше школе, а Тијана Мемиши, ученица 7/2, освојила је 1. место са својим литерарним радом на тему Нови почетак

Прочитајте награђени рад  наше ученице  Нови почетак

„Еколошка патрола“

Датум: 13. Decembar 2022 18:21 Категорија: Достигнућа

Ученици 4-1 разреда су у оквиру предмета Пројектна настава, тема „Еколошка патрола“ реализовали акцију чишћења школског дворишта и оближњег парка. Циљ акције је лепши простор за игру и дружење као и подизање свести о важности одговорног понашања према својој околини.
Почнимо од свог дворишта!