ОПШТИНСКО такмичење из ТИО

Датум: 18. Mart 2017 21:38 Категорија: Достигнућа

На ОПШТИНСКОМ такмичењу из ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА истакли су се следећи наши ученици:
Срећко Тасић (8/1)                 – 1. место, пласман на градско т. (авио моделарство)
Давид Илић (5/2)                    – 1. место, пласман на градско т. (ракетно моделарство)
Мина Радојчић (6/1)               – 1. место, пласман на градско т. (6. разред –практ. рад)
Миа Пољак (6/1)                      – 2. место, пласман на градско т. (ауто моделарство)
Матија Ивановић (6/1)           – 3. mesto, пласман на градско т. (авио моделарство)
Исидора Селаковић (6/1)    3. место, пласман на градско т. (ауто моделарство)
Александра Костић (7/2)     3. место, (ракетно моделарство)

РАДИОНИЦЕ СА ДЕЦОМ ИЗ ПРЕДШКОЛСКИХ УСТАНОВА

Датум: 16. Mart 2017 21:54 Категорија: Новости

Светски дан Ластавица -19.март
Ликовне радионице за  предшколаце из вртића Луња и Бубамара одржане су 14. и 16. марта у школској читаоници.
Наши мали другари су имали прилику да погледају презензацију, разговарају и представе ласту цртежом са угљеним штапићима. Настали су веома маштовити радови који ће бити изложени у вртићима.

НА КОПАОНИКУ

Датум: 15. Mart 2017 22:14 Категорија: Новости

Ученици наше школе одељења 3/1 и 4/1 су на рекреативној настави на Копаонику. Преко дана се скијају, поподне су у шетњи, а вече је резервисано за провод! Ипак, ова је другачија од других захваљујући Филипу Филиповићу из 3/1! Данас се уз подршку другова, такмичио на Републичком такмичењу, Цицибан, на стази Црна дубока, и освојио високо 6. место! Честитамо му и поносимо се његовим успехом!

ПОЗИВ РОДИТЕЉИМА БУДУЋИХ ПРВАКА

Датум: 15. Mart 2017 21:35 Категорија: Новости

ПОЗИВ РОДИТЕЉИМА БУДУЋИХ ПРВАКА
НА ОТВОРЕНА ВРАТА И ПРЕДСТАВЉАЊЕ ШКОЛЕ КОЈЕ ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ У ЧЕТВРТАК 30.03.2017. ГОДИНЕ СА ПОЧЕТКОМ У 18 ЧАСОВА

Позивају се родитељи предшколаца, надамо се наших будућих првака да дођу на једно кратко упознавање са школом.
Обратиће вам се директор школе, психолог, учитељи у настави и продуженом боравку, као и наставници који ће предавати у првом разреду.
Радујемо се нашем заједничком сусрету!!!

Спортска такмичења

Датум: 10. Mart 2017 18:37 Категорија: Достигнућа

Градско такмичење за девојчице у малом фудбалу одржано је 7.3.2017 у спортској хали Ранко Жеравица на Н.Београду. Ученице наше школе Јана Спасић 8/2. Ива Живановић 8/2, Софија Јеврић 8/2,Јана Левнаић 7/1, Сара Галовић 8/1 и Анђела Радовановић 7/2 су показале одлично знање у малом фудбалу у утакмици против екипе из Младеновца али је недостајала спортска срећа те су на пенале испале из даљег такмичења

ОПШТИНСКО такмичење из ПРОГРАМИРАЊА

Датум: 05. Mart 2017 21:56 Категорија: Достигнућа

У суботу 04.03.2017. г. одржано је ОПШТИНСКО такмичење из ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА (ПРОГРАМИРАЊА) у ОШ "Свети Сава", на коме је наша ученица Софија Золотарев (7/1) освојила друго место и пласирала се на градско такмичење.

ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

Датум: 05. Mart 2017 20:38 Категорија: Новости

РЕЗУЛТАТЕ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ БИОЛОГИЈЕ МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ ОВДЕ

ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

Датум: 05. Mart 2017 17:53 Категорија: Новости

РЕЗУЛТАТЕ  ОПШТИНСКОГ  ТАКМИЧЕЊА ИЗ  ИСТОРИЈЕ МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ ОВДЕ

ОПШТИНСКО такмичење из ФИЗИКЕ

Датум: 23. Februar 2017 14:53 Категорија: Достигнућа

У недељу 19. фебруара 2017. године одржано је ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ из ФИЗИКЕ на коме су учествовали и ученици наше школе. Реља Костандиновић (6/1) је освојио 3. награду, а Бранислав Илић (7/1) је освојио "nox" награду.

Школско такмичење у шаху

Датум: 21. Februar 2017 11:39 Категорија: Новости

13. 02. 2017. године у нашој школи је одржано школско такмичење у шаху.  Слике можете погледати у Галерији.

Такмичили су се ученици од 1. до 5. разреда , а које су резелтате постигли можете погледати  овде ИЗВЕШТАЈ СА ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА У ШАХУ.
На општинско такмичење су се пласирали следећи ученици:

ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
1.табла Шибалић Јована 1.табла Бранковић Александар