ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

Датум: 04. April 2017 11:16 Категорија: Новости

ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

Пробни завршни испит за ученике осмог разреда  реализоваће се  7.  и 8. априла  2017. године.

7. априла 2017. године

• 12:00 до 14:00 часова ‒ тест из математике

• након теста из математике ученици ће анонимно попуњавати кратак упитник за потребе редовних истраживања које Завод за вредновање квалитета образовања и васпитања спроводи на узорцима у складу са законским надлежностима. Истраживања се односе на нивое остварености образовних стандарда, као и услове у којима се ученичка постигнућа остварују.

8. априла 2017. године

• 9:00 до 11:00 часова – тест из српског језика

• 11:30 до 13:30 -  комбиновани тест

У наредним данима више детаља можете прочитати у одељку упис/упис у средњу школу...

Ја имам таленат

Датум: 31. Mart 2017 21:33 Категорија: Новости

29.03.2017. године Ученички парламент наше школе са наставницом географије Невенком Миливојевић организовао је такмичење „Ја имам таленат“..Било је ту певача, плесача, забављача а и мађионичара. Жирију који су чинили чланови Ученичког парламента, било је тешко да изабере најбоље , али после већања одлучено је да прошлогодишња победница Софија Филиповић 5-2 добије златни микрофон као најбољи глас наше школе. Прво место су освојије Константина, Нина, Лидија и Елена из 4-3, друго место Магдалена, Исидора и Милица из 4-1 а треће место су поделили „Крсташи“ и Борислава Зарин сви из 3-2. Победници су добили пехаре и дипломе а сви остали добру забаву.

ОТВОРЕНА ВРАТА

Датум: 21. Mart 2017 21:38 Категорија: Новости

ОТВОРЕНА ВРАТА
за родитеље ученика  старијих разреда
одржаће се у
СРЕДУ   -  22. 03. 2017.
од  16   до  18 часова

РАДИОНИЦЕ СА ДЕЦОМ ИЗ ПРЕДШКОЛСКИХ УСТАНОВА

Датум: 16. Mart 2017 21:54 Категорија: Новости

Светски дан Ластавица -19.март
Ликовне радионице за  предшколаце из вртића Луња и Бубамара одржане су 14. и 16. марта у школској читаоници.
Наши мали другари су имали прилику да погледају презензацију, разговарају и представе ласту цртежом са угљеним штапићима. Настали су веома маштовити радови који ће бити изложени у вртићима.

НА КОПАОНИКУ

Датум: 15. Mart 2017 22:14 Категорија: Новости

Ученици наше школе одељења 3/1 и 4/1 су на рекреативној настави на Копаонику. Преко дана се скијају, поподне су у шетњи, а вече је резервисано за провод! Ипак, ова је другачија од других захваљујући Филипу Филиповићу из 3/1! Данас се уз подршку другова, такмичио на Републичком такмичењу, Цицибан, на стази Црна дубока, и освојио високо 6. место! Честитамо му и поносимо се његовим успехом!

ПОЗИВ РОДИТЕЉИМА БУДУЋИХ ПРВАКА

Датум: 15. Mart 2017 21:35 Категорија: Новости

ПОЗИВ РОДИТЕЉИМА БУДУЋИХ ПРВАКА
НА ОТВОРЕНА ВРАТА И ПРЕДСТАВЉАЊЕ ШКОЛЕ КОЈЕ ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ У ЧЕТВРТАК 30.03.2017. ГОДИНЕ СА ПОЧЕТКОМ У 18 ЧАСОВА

Позивају се родитељи предшколаца, надамо се наших будућих првака да дођу на једно кратко упознавање са школом.
Обратиће вам се директор школе, психолог, учитељи у настави и продуженом боравку, као и наставници који ће предавати у првом разреду.
Радујемо се нашем заједничком сусрету!!!

ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

Датум: 05. Mart 2017 20:38 Категорија: Новости

РЕЗУЛТАТЕ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ БИОЛОГИЈЕ МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ ОВДЕ

ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

Датум: 05. Mart 2017 17:53 Категорија: Новости

РЕЗУЛТАТЕ  ОПШТИНСКОГ  ТАКМИЧЕЊА ИЗ  ИСТОРИЈЕ МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ ОВДЕ

Школско такмичење у шаху

Датум: 21. Februar 2017 11:39 Категорија: Новости

13. 02. 2017. године у нашој школи је одржано школско такмичење у шаху.  Слике можете погледати у Галерији.

Такмичили су се ученици од 1. до 5. разреда , а које су резелтате постигли можете погледати  овде ИЗВЕШТАЈ СА ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА У ШАХУ.
На општинско такмичење су се пласирали следећи ученици:

ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
1.табла Шибалић Јована 1.табла Бранковић Александар
2.табла Протић Даница 2.табла Страхиња Попадић
резерва Антонић Мила 3.табла Жугић Алекса
  4.табла Миловановић Богдан
резерва 1 Јевтић Лазар
резерва 2 Биришић Василијe

Семинар у школи

Датум: 18. Februar 2017 20:42 Категорија: Новости

18-19. 02. 2017.
Током викенда у нашој школи се одржава семинар  Школско оцењивање у основној и средњој школи(475) у организацији Завода за вредновање  квалитета  образовања  и васпитања.
Предавачи Љубица Јеленковић, стручни сарадник-психолог из  Земунске гимназије и
Марица Гаврилов, стручни сарадник-психолог- ОШ „Др Јован Цвијић“ из Зрењанина, помажу наставницима наше школе да се усврше у  праћењу, вредновању и оцењивању ученичких  постигнућа и  самим тим унапреде квалитет наставе и учења.