Прваци у посети библиотеци

Датум: 20. Februar 2022 15:55 Категорија: Новости

Ученици 1/3 су са својом учитељицом Сањом Шљивић посетили библиотеку. Упознали су се са једним новим чудесним светом  и позајмили по неку књигу на читање.

ORGANIZACIJA RADA U DRUGOM POLUGODIŠTU.

Датум: 21. Januar 2022 18:18 Категорија: Новости

http://osnhsinisanikolajevic.nasaskola.rs/files/2021-2022/Организација рада/Izmena%20Priloga%2016%20SMU_%20izolacija%2017012022%20FINAL%20za%20distribuciju%20%281%29.pdf

ORGANIZACIJA RADA U DRUGOM POLUGODIŠTU

Датум: 21. Januar 2022 18:16 Категорија: Новости

http://osnhsinisanikolajevic.nasaskola.rs/files/2021-2022/Организација рада/Odluka%20Tima%2020.01.2022%20%281%29.pdf

Захтев за упис у први разред школске 2022/23 године (за децу која територијално не припадају школи)

Датум: 31. Decembar 2021 18:51 Категорија: Новости

Захтев за упис у први разред школске 2022/23 године
(за децу која територијално не припадају школи)

Поштовани родитељи будућих ђака првака,

Школа  може да упише  дете са подручја друге школе, подношењем захтева родитеља/другог законског заступника најкасније до 01.фебруара 2022. године.
Обавештавамо вас да захтев односно исказивање интересовања за упис у нашу школу (за децу која територијално не припадају нашој школи, односно која имају пребивалиште на другој општини), можете обавити електронским путем попуњавањем захтева и слањем истог на мејл [email protected].
Школа је дужна да обавести родитеља/ другог законског заступника о одлуци по његовом захтеву најкасије до 30.априла 2022. године, а након сагледавања просторних и кадровских могућности којима располаже.
Сва остала обавештења која се тичу редовног уписа и заказивања тестирања преко портала е-управе биће благовремено постављена на сајту и огласној табли наше школе.

ОБРАЗАЦ ЗА ЗАХТЕВ

Срдачан поздрав и добро здравље!

ОШ „НХ Синиша Николајевић“

ЛИКОВНИ И ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС - ШКОЛСКА СЛАВА СВЕТИ САВА

Датум: 31. Decembar 2021 08:10 Категорија: Новости

ЛИКОВНИ И ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС - ШКОЛСКА СЛАВА СВЕТИ САВА

Поводом Дана Светог Саве - школске славе, наша школа расписује ликовни и литерарни конкурс на тему Свети Сава.  Право учешћа имају сви ученици млађих и старијих разреда. Биће одабрана три најбоља ликовна и три најбоља литерарна рада за сваки узраст.

Пропозиције:

• Литерарни радови: прича, песма или есеј; Word документ (doc или docx); фонт Times New Roman; 12.
  • Ликовни радови: слободна техника (дрвене бојице, фломастери, акварел или темпере); блок бр. 5.

Рок за предају ликовних радова је 30. децембар. Радове предајете учитељу Новици (млађи узраст) и насатавнику Давиду (старији узраст).

Литерарне радове ученици старијих разреда могу слати на мејл: [email protected] или [email protected],
а ученици млађих разреда на: [email protected] најкасније до 20. јануара.

Свим ученицима желимо пуно успеха!

Комисија за културну и јавну               делатност школе

Хуманитарни

Датум: 13. Decembar 2021 22:34 Категорија: Новости

Ученички парламент је и ове године организовао хуманитарни "Новогодишњи базар" на коме су учешће узели сви  ученици наше школе.
Сва прикупњена средства  ће бити уплаћена за лећење бившег ученика  наше школе Луку Курјачког па молимо све који желе да помогну
да дођу на базар  и купе нешто од предмета што се правили наши ученици. Захваљујемо се свима  који су на  било који начин помогли
да се сакупе средства за Лукин одлазак у Јапан где би добио адекватну терапију.
Базар траје и даље тако да вас очекујемо.

Ваш Ученички парламент

Дан школе 2021/2022

Датум: 11. Decembar 2021 16:54 Категорија: Новости

Драги ученици, поштовани родитељи, уважени наставници, радници, сарадници и пријатељи школе,

Будући да нам епидемиолошка ситуција ни ове године не дозвољава да приредбу одржимо у просторијама школе
и позовоме ђаке, родитеље и пријатеље школе да заједно прославимо, позивамо вас да погледате презетацију о
нашој школi и линкове са награђеним радовима наших ученика. Свим ученицима и запосленима желимо
срећан Дан школе, пуно успеха у раду и учењу уз стихове     Љуби
воја Ршумовића Здравица народу српском

Погледајте презентацију  66 ГОДИНА ОШ"НХ  СИНИША  НИКОЛАЈЕВИЋ"

"За чисту Србију"

Датум: 10. Decembar 2021 11:02 Категорија: Новости

"За чисту Србију"
Чланови Ученичког парламента и географске секције наше школе учествовали су на предавању о заштити животне средине  у центру за културу "Влада Дивљан".
Предавање је организовала  хуманитарна организација "Колевка" у сарадњи са факултетом за екологију "Футура",
а наши ученици су активно учествовали у дискусији о начинима заштите животне средине у нашој земљи.

КОНКУРС ЗА ДАН ШКОЛЕ

Датум: 20. Novembar 2021 12:41 Категорија: Новости

Драги ученици,
Као и сваке године, и ове године наша школа расписује литерарни, ликовни и аудиовизуелни конкурс поводом Дана школе.
Детаље конкурса погледајте на линку КОНКУРС ЗА ДАН ШКОЛЕ.

Допис МПНТР - Организација рада у школама од 25.10.2021. године

Датум: 23. Oktobar 2021 20:32 Категорија: Новости