Школске вести

Датум: 03. Decembar 2015 20:55 Категорија: Новости

16. 11. 2015. Светски дан толеранције, Ученички парламент наше школе обележио је креативним радионицама са ученицима петог, шестог и осмог разреда на часовима грађанског васпитања и наставницом Невенком Миливојевић. Ученици су на примерима из живота дошли до закључка да је све мање толеранције у нашој околини и да сви заједничким радом и залагањем морамо да покажемо да је „ТОЛЕРАНЦИЈА СПОСОБНОСТ ЧОВЕКА ДА УВАЖАВА И ЦЕНИ РАЗЛИЧИТОСТИ“. Ученици парламента су урадили и едукативне зидне новине ,које могу да погледају сви ученици и запослени наше школе.

01. 12. 2015. године  Светски дан борбе против СИДЕ, Ученички парламент је обележио разним едукативним чланцима на зидним новинама и кратким предавањем у одељењима осмих разреда.