Турнир у стоном тенису

Датум: 03. Decembar 2015 20:20 Категорија: Новости

01.12.  2015. Ученички парламент је организовао такмичење из стоног тениса ученика виших разреда наше школе уз помоћ наставнице  географије Невенке Миливојевић која је помагала у организацији турнира. Велику помоћ су пружили и наставница физичког васпитања Снежана Драшковић, која се бринула о фер борби као и наставник верске наставе Милисав Рудић који је поштено судио на овом турниру. Ана Живковић потпредседник Ученичког парламента је пратила да све протекне у најбољем реду и да успешно стигнемо до финала. На такмичењу је учествовало 36 ученика и системом елиминације смо стигли до финала у коме су све од себе дали Филип Драгељевић 5/2 и Василије Маринковић 8/2. Победу је овог пута однео Василије Маринковић 8/2, ипак је победило искуство. На овом турниру се видело колико имамо талентованих ученика и да нису само фудбал и кошарка спортови којима деца треба да се баве, посебно што стони тенис не подстиче агресивност код деце. Све је протекло у најбољем реду и спремни смо за нове изазове.