Моја школа-мој клуб

Датум: 03. Decembar 2015 19:12 Категорија: Новости

Поводом Европског првенства у футсалу ЕУРО 2016, УЕФА и ФС србије организују турнир Моја школа- Мој клуб на коме учуствују 8 школа из Београда, школе из Новог Сада, Крагујевца и Ниша (укупно 32 школе на територији Србије).Циљ овог пројекта је промоција Футсал ЕУРО 2016, родна равноправност Фер плеј и поштовање и одрживи развој. Обавезно је учешће девојчица у тимовима, ученици до 12 година или 6. разреди и млађи, најмање 2 играчице у тиму од 5 играча. Школе које учествују на турниру: ОШ Соња Маринковић -Земун, ОШ Лаза костић- Н: Београд; ОШ Јован Ристић- Борча; ОШ Михајло Пупин- Галеника; ОШ Сава Шумановић -Алтина; ОШ Синиша Николајевић -Врачар; ОШ Краљ Петар 2 Карађорђевић -Врачар; ОШ Горња Варош- Земун.

Завршни турнир се одиграва 10. фебруара у Београдској арени од 11,00 -14,00 часова
Убаци слике 1