Термини ОТВОРЕНИХ врата, ДОПУНСКЕ и ДОДАТНЕ наставе од 1. до 8. разреда за 2022/2023
Датум: 21. Septembar 2022 14:25 Категорија: Новости
ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА – РАЗРЕДНА НАСТАВА | ||
НАСТАВНИК | ОДЕЉЕЊА У КОЈИМА ПРЕДАЈЕ | НЕДЕЉНИ РАСПОРЕД |
Новица Анђелић [email protected] |
I/1 |
Четвртак 2. час (9:40 – 10:25) |
Мирјана Копривица mirjanа[email protected] |
I/2 |
Уторак (7:45-8:30) |
Борко Ивковић [email protected] |
I/3 |
Понедељак 13:00 |
Јована Миловац [email protected] |
I/4 |
Понедељак-3.час (10:50 – 11:30) |
Сандра Михаиловић [email protected] |
II/1 |
Уторак, 1. час (8:50-9:35) |
Марија Делић [email protected] |
II/2 |
Уторак, 2. час (9:40h – 10:25h) |
ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА – РАЗРЕДНА НАСТАВА | ||
НАСТАВНИК | ОДЕЉЕЊА У КОЈИМА ПРЕДАЈЕ | НЕДЕЉНИ РАСПОРЕД |
Новица Анђелић [email protected] |
I/1 |
Четвртак 2. час (9:40 – 10:25) |
Мирјана Копривица mirjanа[email protected] |
I/2 |
Уторак (7:45-8:30) |
Борко Ивковић [email protected] |
I/3 |
Понедељак 13:00 |
Јована Миловац [email protected] |
I/4 |
Понедељак-3.час (10:50 – 11:30) |
Сандра Михаиловић [email protected] |
II/1 |
Уторак, 1. час (8:50-9:35) |
Марија Делић [email protected] |
II/2 |
Уторак, 2. час (9:40h – 10:25h) |
Сања Шљивић [email protected] |
II/3 |
Четвртак, 2. час (9:40-10:25) |
Милица Ћурин [email protected] |
II/4 |
Среда, 5 час (12:25h – 13:10h) |
Бојана Драгојевић [email protected] |
III/1 |
Четвртак 4.час (11:35-12:20) |
Данијела Тујковић [email protected] |
III/2 |
Понедељак, 2. час (9:40h – 10:25h) |
Иванка Петров [email protected] |
III/3 |
Четвртак, 2. час (9:40-10:25) |
Ана Вићовац [email protected] |
IV/1 |
Петак, 3. час (10:50-11.30) |
Сања Игњатовић [email protected] |
IV/2 |
Уторак - 2. час (9:40-10:25) |
Сања Ступљанин [email protected] |
IV/3 |
Петак – 4. час (11:30 – 12:20) |
Јована Старчевић [email protected] |
IV/4 |
Петак - 2. час (9:40-10:25) |
Марија Томанић, професор енглеског језика [email protected] |
I/1,2,3,4 IV/1,2,3,4 |
Петак (7.45- 8.30) |
Наташа Станишић, професор енглеског језика [email protected] |
II/1,2,3,4 III/3 |
Четвртак-6.час Од 13.15 |
Данијела Чубелић, професор енглеског језика [email protected] |
III/1,2 | Уторак 12.30 - 13.15 |
ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА – ПРЕДМЕТНА НАСТАВА | |||||
НАСТАВНИК | ПРЕДМЕТ | ОДЕЉЕЊА У КОЈИМА ПРЕДАЈЕ | ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА |
НЕДЕЉНИ РАСПОРЕД V и VII разред пре подне VI и VIII разред по подне |
НЕДЕЉНИ РАСПОРЕД VI и VIII разред пре подне V и VII разред по подне |
Давид Павловић | Ликовна култура | V/1,2,4 VI/1,2,3,4 VIII/1,2,3 VII/4 | V/1 | Уторак 9.40 - 10.25 | Уторак 16.45 - 17.30 |
Миљана Бујаковић b[email protected] |
Српски језик |
V/2 VI/3,4 VIII/2 |
V/2 |
Среда 6. час (12.20-13.10) |
Среда 2. час (14.00-14.45) |
Данијела Чубелић | Енглески језик | V/1,3 VII/1,3 | V/3 | Уторак 6. час | Уторак 12.30-13.15 |
Марија Томанић | Енглески језик | V/2,4 | V/4 |
Петак 7.45 - 8.30 |
Среда 5. час (17.35 - 18.20) |
Милица Савић milica.savic@osnhsinisanikolajevic.nasaskola.rs |
Математика Информатика и рачунарство |
VI/1,2,4 VIII/2,3 | VI/2 |
Понедељак 6. час (12.20-13.10) |
Понедељак 6. час (14.00-14.45) |
Зоран Лучић [email protected] 063/27-30-33 |
Техника и технологија |
V/1,2 VI/1,2,3,4 VII/1,2,3,4 |
VI/3 |
Уторак, 4. час (10:45-11:30) |
Уторак, 3. час (15:55-16:40) |
Снежана Драшковић [email protected] |
Обавезна физичка активност Физичко и здравствено васпитање |
VI/2,3,4 V/1,2,3,4 |
VI/4 | Среда 13;15 – 14;00 |
Среда 13;15 – 14;00 |
Жаклина Јашић [email protected] |
Српски језик и књижевност |
V/1 VII/1,2 |
VII/1 | Среда, 2. час (8.50-9.35) | Петак, 5. час (17.35-18.20) |
Јана Дрецун [email protected] |
Француски језик |
V/1,3,4 VII/1,2,3,4 VIII/2,3 |
VII/2 |
Петак 4.час ( 10.45- 11.30 ) |
Петак 4.час (15.55-16.40 ) |
Ивана Младеновић [email protected] |
Историја |
V/1,2,3,4 VI/4 VII/1,2,3 VIII/1,2,3 |
VII/3 |
Четвртак 3.час 9.40-10.15 |
Четвртак 2.час 9.00-9.35 |
Невенка Миливојевић [email protected] |
Географија |
V/1,2,3,4 VI/3,4 VII/1,2,3,4 VIII/1,2,3 |
VII/4 |
Уторак 1.час 14,00-14,45 |
Петак 3.час 14,50-15,35 |
Тамара Васиљевић [email protected] |
Српски језик |
VI/1,2 VIII/1,3 | VIII/1 |
Уторак 3.час (15.55-16.40) |
Уторак 4.час (10.45-11.30) |
Бојан Васиљев [email protected]аsaskola.rs |
Обавезна физичка активност Физичко и здравствено васпитање |
VI/1 VII/1,2,3 ,4 VIII/1,2,3 |
VIII/2 |
Понедељек 2 час 14.50- 15.35 |
Понедељак 5. час 11.30 - 12.15 |
Јована Мијић [email protected] |
Енглески језик |
VI/1,2,3,4 VII/2,4 VIII/1,2,3 |
VIII/3 |
Петак 3. час (15:55-16:40) |
Петак 4. час (10.45-11.30) |
Маријана Стаменковић [email protected] |
Биологија |
V/2,3,4 VI/1,2,3,4 VIII/1,2,3 |
Четвртак, 6 час 12:30-13:15 |
Четвртак, 1. час 14:00-14:45 Сви разреди |
|
Соња Ћурчић [email protected] |
Српски језик |
V/3,4 VII/3,4 |
Петак, 2.час 8:50 – 9:35 |
Петак, 5.час 17:35 – 18:20 |
|
Соња Петрушић [email protected] |
Француски језик | VI/3,4 | Уторак 16.45 - 17.30 | Петак 9.40 - 10.25 | |
Нада Михаиловић Арсенијевић | Француски језик | V/2 VI/1,2 VIII/1 |
Sreda 4. cas 16.45 do 17.30 h |
Sreda 4. cas 10.45 do 11.30 |
|
Јелена Пошарац [email protected] |
Математика |
V/2,3,4 VI/1 |
Уторак 3.час 9.40-10.25 |
Уторак 4.час 15.55-16.40 |
|
Информатика и рачунарство | |||||
Слађана Ђујић [email protected] |
Информатика и рачунарство |
VII/1,2,3 V/2,3,4 VIII/1,2,3 |
Среда: 13:15-13:45 |
Среда: 13:15-13:45 |
|
Техника и технологија | |||||
Биљана Буторовић [email protected] |
Хемија | VII/1,2,3,4 | Уторак 14:00 – 14:30 | Уторак 14:00 – 14:30 | |
Наташа Чучковић | Хемија | VIII/1,2,3 |
Среда 14:00-14:45 |
Среда 12:30-13:00 | |
Данијела Маринчев [email protected] |
Физика | VI/1,2,3,4 VIII/1,2 |
Четвртак 15:55 – 16:40 |
||
Јелена Стошић [email protected] |
Физика |
VII/1,2,3,4 VIII/3 |
Понедељак 14:00-14:45 |
Понедељак 12:25-13:10 |
|
Николина Перић [email protected] |
Биологија |
VII/1,2,3,4 V/1 |
Среда 9.40-10.25 | Среда 15.55-16.40 | |
Катарина Живановић [email protected] |
Географија Грађанско васпитање |
V/1,2,3,4 VII/1 |
Уторак, 5. час (11:35-12:20) |
Петак, 2. час (14:50-15:35) |
|
Кристина Којић |
Историја Грађанско васпитање |
VI/1,2,3 |
Уторак 15.55-16.40 |
Уторак 10.45-11.30 |
|
Милена Ракић [email protected] тел. 0648082524 |
Техника и технологија |
V/1,3,4 VI/1,2,3,4 VIII/1,2,3 VII/4 |
Петак 14.50-15.35 | Петак 11.35-12.20 | |
Неда Думић | Музичка култура |
VII/1,2,3,4 |
Četvrtkom 4. čas | Četvrtkom 4. čas | |
Биљана Јаблановић [email protected] |
Музичка култура |
V/1, 2, 3, 4 VI/1, 2, 3,4 VIII/1,2 |
Среда 12:30-13:15 | Среда 14:00-14:45 | |
Слободанка Тодоровић [email protected] |
Ликовна култура | V/3 VII/1,2,3 | Уторак, 17.35- 18.20 | Уторак 8.50-9.35 | |
Невена Кубуровић[email protected] |
Математика/Информатика и рачунарство | VII/1,2,3,4 |
Понедељак 4. час 10:45 – 11:30 |
Понедељак 3. час 15:55-16:40 |
|
Милица Живановић |
МАтеамтика |
V/1 VI/3 VIII/1,3 |
Уторак 6.час 12:25-13:10 |
Понедељак, 4.час 10:45-11:30 |
Допунска и додатна настава – први циклус основног образовања и васпитања
Наставник | Предмет | Разред и одељење | ДОПУНСКА НАСТАВА | ДОДАТНА НАСТАВА |
Новица Анђелић | Професор разредне наставе | I/1 | Понедељак, 5. час | / |
Мирјана Копривица | професор разредне наставе | 1/2 |
Понедељак, 5. час |
/ |
Борко Ивковић | професор разредне наставе | 1/3 | Понедељак, 5. час | / |
Јована Миловац | професор разредне наставе | 1/4 | Понедељак, 5. час | / |
Сандра Михаиловић | професор разредне наставе | II/1 |
Понедељак, претчас |
/ |
Марија Делић | професор разредне наставе | II/2 |
Понедељак, претчас |
/ |
Сања Шљивић | професор разредне наставе | II/3 |
Понедељак, 5. час |
/ |
Милица Ћурин | професор разредне наставе | II/4 |
Понедељак, 5. час |
/ |
Бојана Драгојевић | професор разредне наставе | III/1 |
Уторак претчас |
Уторак 5.час |
Данијела Тујковић | професор разредне наставе | III/2 |
Уторак претчас |
Уторак 5.час |
Иванка Петров | професор разредне наставе | III/3 | Среда, 5. час | Уторак, претчас |
Ана Вићовац | професор разредне наставе | IV/1 |
Уторак, 5.час |
Четвртак, 5.час |
Сања Игњатовић | професор разредне наставе | IV/2 |
Уторак - претчас |
Четвртак - претчас |
Сања Ступљанин | професор разредне наставе | IV/3 |
Уторак - претчас |
Четвртак - претчас |
Јована Старчевић | професор разредне наставе | IV/4 |
Среда - претчас |
Четвртак - претчас |
Наташа Станишић | професор енглеског језика |
II/1,2,3,4 III/3 |
Четвртак-претчас | |
Марија Томанић | професор енглеског језика |
I/1,2,3,4 IV/1,2,3,4 |
Четвртак 12.25 - 13.10 (4. разред) |
Четвртак 12.25 - 13.10 |
Данијела Чубелић | професор енглеског језика | III/1, III/2 | Среда 11.35 - 12.20 |
Допунска и додатна настава – други циклус основног образовања и васпитања
Наставник | Предмет | Одељења у којима предаје |
ДОПУНСКА НАСТАВА |
ДОДАТНА НАСТАВА |
||
V и VII разред пре подне VI и VIII разред по подне |
VI и VIII разред пре подне V и VII разред по подне |
V и VII разред пре подне Vi и VIII разред по подне |
VI и VIII разред пре подне V и VII разред по подне |
|||
Тамара Васиљевић | Српски језик | VI/1,2 VIII/1,3 |
6.разред Уторак, 13.15 8. разред Четвртак, (18.25-19.10) |
6.разред Уторак,12.30-13.10 8.разред Уторак, 13.15-14.00 |
6.разред Уторак, 18.25-19.10 8.разред (19.15-20.00) |
6.разред Четвртак, 7.20-8.00 8.разред Петак, 7.20-8.00 |
Соња Ћурчић | Српски језик | V/3,4 VII/ 3,4 | Петак, 13:15 |
Петак, 13:15 |
Петак, 19:15 |
Петак, 19:15 |
Жаклина Јашић | Српски језик | V/1 VII/1,2 |
5. разред Понедељак 13.10-13.55 7. разред Четвртак 13.10-13.55 |
5. разред Понедељак 13.10-13.55 7. разред Четвртак 13.10-13.55 |
5. разред Четвртак 12.25-13.10 7. разред Понедељак 13.55-14.40 |
5. разред Четвртак 12.25-13.10 7. разред Понедељак 13.55-14.40 |
Миљана Бујаковић | Српски језик | V/2 VI/3,4 VIII/2 |
Уторак (13.15-13.55) |
Уторак (13.15-13-55) |
||
Данијела Чубелић | Енглески језик | V/1,3 VII/1,3 | Четвртак 7 час 13.15-13.55 |
Четвртак 7 час 13.15-13.55 |
Петак 13.15-13.55 |
Петак 13.15-13.55 |
Јована Мијић | Енглески језик |
VI/1,2,3,4 VII/2,4 VIII/1,2,3 |
7. разред Четвртак 14:50-15:35 6. и 8. разред Четвртак 13:15-13:55 |
7. разред Четвртак 12:35-13:10 6. и 8. разред четвртак 13:15-14:00 |
Петак 13.15-13.55 |
Петак 13.15-13.55 |
Марија Томанић | Енглески језик | V/2,4 | Понедељак 14.00 - 14.45 |
Среда 19.15 |
Понедељак 14.00 - 14.45 |
Среда 19.15 |
Јана Дрецун | Француски језик |
V/1,3,4 VII/1,2,3,4 VIII/2,3 |
Среда (13.15-13.55) Уторак (19.15-20) Четвртак (7.15-7.55 ) |
Среда (13.15-13.55) Уторак (7.15-7.55) Четвртак (19.15-20 ) |
Петак (7.15-7.55) |
Среда (14-14.40) |
Соња Петрушић |
Француски језик |
VI/3,4 |
||||
Француски језик | V/2, VI/1,2 VIII/1 | |||||
Ивана Младеновић | Историја |
V/1,2,3,4 VI/4 VII/1,2,3,4 VIII/1,2,3 |
Понедељак 7.15-7.55 четвртак 12.25-13-10 |
Понедењак 19.15-19.55 |
Среда 7.15-7-55 Петак 14.00-14.40 |
Петак 12.25-13-50 |
Кристина Којић | Историја | VI/1,2,3 |
Четвртак 19.15-20.00 |
Четвртак 07.15-07.55 |
Четвртак 13.15-13.55 |
Уторак 07.15-07.55 |
Невенка Миливојевић | Географија |
VI/1,2,3,4 VII/2,3,4 VIII/1,2,3 |
Уторак 13:15-13:55 |
Уторак 13:15-13:55 |
Четвртак 19:15-19:55 |
Петак 19:15-19:55 |
Катарина Живановић | Географија |
V/1,2,3,4 VII/1 |
Уторак, 8.час (14,00-14,45) |
Уторак, пред претчас (12:25-13:30) |
Уторак, 8.час (14,00-14,45) |
Уторак, пред претчас (12:25-13:30) |
Милица Живановић | Математика | V/1 VI/3 VIII/1,3 |
Среда (18:25-19:10) 5/1 |
Петак (14:00-14:45) за8/1 и 8/3 Четвртак (14:00-14:45) за 6/3 |
Среда (08:00-08:45) 5/1 |
Понедељак (13:10-13:55) за 8/1 и 8/3 Четвртак (14:00-14:45) за 6/3 |
Информатика и рачунарство | ||||||
Јелена Пошарац |
Математика |
V/2,3,4 VI/1 |
Уторак пречас 7.15-7.55 |
Понедељак 7.час 19.15-20.00 |
Уторак 7.час 13.15-14.00 |
Уторак 7.час 19.15-20.00 |
Информатика и рачунарство |
Наставник | Предмет | Одељења у којима предаје |
ДОПУНСКА НАСТАВА |
ДОДАТНА НАСТАВА |
||
V и VII разред пре подне VI и VIII разред по подне |
VI и VIII разред пре подне V и VII разред по подне |
V и VII разред пре подне Vi и VIII разред по подне |
VI и VIII разред пре подне V и VII разред по подне |
|||
Невена Кубуровић | Математика | VII/1,2,3,4 |
Среда 13.15-13.55 |
Уторак 19:15-20:00 |
Четвртак 13.15-13.55 |
Четвртак 19.15-20.00 |
Информатика и рачунарство | ||||||
Милица Савић | Математика | VI/1,2,4 VIII/2,3 |
Уторак 13.15- 13.55 |
Уторак 13.15- 13.55 |
Среда 13.15-13.55 |
Среда 13.15-13.55 |
Информатика и рачунарство |
Четвртак 13.15- 13.55 |
Петак 19.15-20.00 |
Четвртак 07.15-08.00 |
Четвртак 13.15- 13.55 |
||
Слађана Ђујић | Техника и технологија |
V/2,3,4 VII/1,2,3 VIII/1,2,3 |
Четвртак 13.15-13.55 |
Четвртак 13.15-13.55 |
Среда 13.15-13.55 |
Среда 13.15-13.55 |
Четвртак 13.15-13.55 |
Четвртак 13.15-13.55 |
Среда 13.15-13.55 |
Среда 13.15-13.55 |
|||
Данијела Маринчев | Физика | VI/1,2,3,4 VIII/1,2 |
Понедељак 6 и 8 разреди 7:10 – 7:55 |
Уторак 6 разреди 7:10 – 7:55; Четвртак 8 разреди 7:10 – 7:55 |
||
- Јелена Стошић | Физика | VII/1,2,3,4 VIII/3 |
Среда 13:15 –14:00 |
Среда 13:15- 14:00 |
Понедељак VII/1,2,3,4 14:00-14:45 |
Среда VIII/3 14:00-14:15 |
Биљана Буторовић | Хемија | VII/1,2,3,4 |
Четвртак 13:15 |
Четвртак 13:15 |
Четвртак 13:15 |
Четвртак 13:15 |
Наташа Чучковић | Хемија | VIII/1,2,3 | Среда 19.15 | Среда 7.15 | Петак 19.15 | Петак 7.15 |
Маријана Стаменковић | Биологија |
V/2,3,4 VI/1,2,3,4 VIII/1,2,3 |
Среда, 6 час, 18:25-19:15 |
Уторак, 7. час, 19:15-20:00 |
||
Николина Перић | Биологија |
VII/1,2,3,4 V/1 |
Среда претчас 7.10-7.55 |
Среда седми час 19.15-20.00 | Петак претчас 7.10-7.55 | Петак седми час 19.15-20.00 |
Зоран Лучић |
Техника и технологија |
V/1,2 VI/1,2,3,4 VII/1,2,3,4 |
Понедељак 14:00-14:45 |
Понедељак 12:25-13:10 |
Четвртак 13:15-13:55 |
Четвртак 13:15-13:55 |
Наставник | Предмет | Одељења у којима предаје |
ДОПУНСКА НАСТАВА |
ДОДАТНА НАСТАВА |
||
V и VII разред пре подне VI и VIII разред по подне |
VI и VIII разред пре подне V и VII разред по подне |
V и VII разред пре подне Vi и VIII разред по подне |
VI и VIII разред пре подне V и VII разред по подне |
|||
Милена Ракић | Техника и технологија |
V/1,3,4 VI/1,2,3,4 VII/4 VIII/1,2,3 |
Четвртак 13.15-13.55 | Четвртак 13.15-13.55 | Среда 13.15-13.55 | Среда 13.15-13.55 |