Термини ОТВОРЕНИХ врата, ДОПУНСКЕ и ДОДАТНЕ наставе од 1. до 8. разреда за 2022/2023

Датум: 21. Septembar 2022 14:25 Категорија: Новости

 

ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА – РАЗРЕДНА НАСТАВА
НАСТАВНИК  ОДЕЉЕЊА У КОЈИМА ПРЕДАЈЕ  НЕДЕЉНИ РАСПОРЕД 
Новица Анђелић
[email protected]
I/1 Четвртак 2. час
(9:40 – 10:25)
Мирјана Копривица 
mirjanа[email protected] 
I/2 Уторак
(7:45-8:30)
 
Борко Ивковић
[email protected]
I/3 Понедељак
13:00
Јована Миловац 
[email protected] 
I/4 Понедељак-3.час
(10:50 – 11:30)
 
Сандра Михаиловић 
[email protected] 
II/1  Уторак, 1. час
(8:50-9:35)
Марија Делић 
[email protected]
II/2   
Уторак, 2. час
(9:40h – 10:25h)

 

ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА РАЗРЕДНА НАСТАВА
НАСТАВНИК  ОДЕЉЕЊА У КОЈИМА ПРЕДАЈЕ  НЕДЕЉНИ РАСПОРЕД 
Новица Анђелић
[email protected]
I/1 Четвртак 2. час
(9:40 – 10:25)
Мирјана Копривица 
mirjanа[email protected] 
I/2 Уторак
(7:45-8:30)
 
Борко Ивковић
[email protected]
I/3 Понедељак
13:00
Јована Миловац 
[email protected] 
I/4 Понедељак-3.час
(10:50 – 11:30)
 
Сандра Михаиловић 
[email protected] 
II/1  Уторак, 1. час
(8:50-9:35)
Марија Делић 
[email protected]
II/2   
Уторак, 2. час
(9:40h – 10:25h)
Сања Шљивић 
[email protected] 
II/3   
Четвртак, 2. час
(9:40-10:25)
Милица Ћурин 
 [email protected] 
II/4  
Среда, 5 час
(12:25h – 13:10h)
Бојана Драгојевић 
 [email protected] 
III/1  Четвртак 4.час
(11:35-12:20)
Данијела Тујковић
[email protected]
III/2  Понедељак, 2. час
(9:40h – 10:25h)
 
Иванка Петров 
 [email protected] 
 
III/3   
Четвртак, 2. час
(9:40-10:25)
Ана Вићовац
[email protected] 
IV/1  Петак, 3. час
(10:50-11.30)
Сања Игњатовић 
[email protected] 
IV/2  Уторак - 2. час
(9:40-10:25)
 
Сања Ступљанин 
[email protected] 
IV/3  Петак – 4. час
(11:30 – 12:20)
Јована Старчевић
[email protected] 
 
IV/4  Петак - 2. час
(9:40-10:25)
Марија Томанић,  
професор енглеског језика 
 [email protected]
I/1,2,3,4 
  IV/1,2,3,4 
Петак
 (7.45- 8.30)
Наташа Станишић, професор енглеског језика 
 [email protected] 
II/1,2,3,4
III/3
Четвртак-6.час
Од 13.15
Данијела Чубелић, професор енглеског језика 
[email protected] 
III/1,2 Уторак 12.30 - 13.15
 
 
ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА – ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
НАСТАВНИК ПРЕДМЕТ ОДЕЉЕЊА У КОЈИМА ПРЕДАЈЕ ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА НЕДЕЉНИ РАСПОРЕД
V и VII разред пре подне
VI и VIII разред по подне
НЕДЕЉНИ РАСПОРЕД
VI и VIII разред пре подне
V и VII разред по подне
Давид Павловић Ликовна култура V/1,2,4  VI/1,2,3,4  VIII/1,2,3  VII/4 V/1 Уторак 9.40 - 10.25 Уторак 16.45 - 17.30
Миљана Бујаковић
b[email protected]
 
Српски језик
 
V/2  VI/3,4  VIII/2
 
V/2
 
Среда 6. час
(12.20-13.10)
 
Среда 2. час
(14.00-14.45)
Данијела Чубелић Енглески језик V/1,3  VII/1,3  V/3 Уторак 6. час Уторак  12.30-13.15
Марија Томанић Енглески језик V/2,4 V/4 Петак
7.45 - 8.30
Среда 5. час
 (17.35 - 18.20)
Милица Савић
[email protected]osnhsinisanikolajevic.nasaskola.rs
Математика
Информатика и рачунарство
VI/1,2,4 VIII/2,3 VI/2 Понедељак 6. час
(12.20-13.10)
Понедељак 6. час
(14.00-14.45)
 
Зоран Лучић
[email protected]  
063/27-30-33 
Техника и технологија V/1,2 VI/1,2,3,4 VII/1,2,3,4
 
VI/3 Уторак, 4. час
(10:45-11:30)
Уторак, 3. час
(15:55-16:40)
Снежана Драшковић
[email protected] 
Обавезна физичка активност 
Физичко и здравствено васпитање
VI/2,3,4
 
V/1,2,3,4
VI/4 Среда 13;15 – 14;00 Среда 13;15 – 14;00
 
Жаклина Јашић
[email protected]  
Српски језик и 
књижевност 
V/1  
VII/1,2
VII/1 Среда, 2. час (8.50-9.35) Петак, 5. час (17.35-18.20)
Јана Дрецун 
[email protected] 
Француски језик  V/1,3,4  
VII/1,2,3,4    VIII/2,3 
VII/2 Петак 4.час
 
( 10.45- 11.30 )
Петак 4.час
(15.55-16.40 )
Ивана Младеновић 
[email protected] 
Историја  V/1,2,3,4 VI/4
VII/1,2,3    VIII/1,2,3 
VII/3 Четвртак 3.час
9.40-10.15
Четвртак 2.час
9.00-9.35
Невенка Миливојевић 
[email protected] 
Географија  V/1,2,3,4   VI/3,4 
VII/1,2,3,4   VIII/1,2,3 
VII/4 Уторак 1.час
14,00-14,45
Петак 3.час
14,50-15,35
Тамара Васиљевић 
[email protected] 
Српски језик 
 
VI/1,2   VIII/1,3  VIII/1 Уторак 3.час
(15.55-16.40)
Уторак 4.час
(10.45-11.30)
Бојан Васиљев 
[email protected]аsaskola.rs 
Обавезна физичка активност 
Физичко и здравствено васпитање
VI/1   VII/1,2,3 ,4
 
VIII/1,2,3
VIII/2 Понедељек  2 час
14.50- 15.35
Понедељак 5. час
11.30 - 12.15
Јована Мијић 
[email protected]  
Енглески језик  VI/1,2,3,4   VII/2,4  
VIII/1,2,3 
VIII/3 Петак 3. час
(15:55-16:40)
Петак 4. час
(10.45-11.30)
 
Маријана Стаменковић 
[email protected] 
Биологија  V/2,3,4   
VI/1,2,3,4   VIII/1,2,3 
  Четвртак, 6 час
12:30-13:15
Четвртак, 1. час
14:00-14:45
Сви разреди
Соња Ћурчић
[email protected]
Српски језик 
 
V/3,4  VII/3,4    Петак, 2.час
8:50 – 9:35
Петак, 5.час
17:35 – 18:20
Соња Петрушић 
[email protected] 
Француски језик  VI/3,4    Уторак 16.45 - 17.30 Петак 9.40 - 10.25
Нада Михаиловић Арсенијевић Француски језик  V/2 VI/1,2 VIII/1   Sreda 4. cas
16.45 do 17.30 h
Sreda 4. cas
10.45 do 11.30
Јелена Пошарац 
[email protected]
Математика  V/2,3,4 
VI/1 
 
  Уторак 3.час
9.40-10.25
Уторак 4.час
15.55-16.40
Информатика и рачунарство 
Слађана Ђујић
[email protected]  
Информатика и рачунарство   VII/1,2,3
 
V/2,3,4  VIII/1,2,3
  Среда: 13:15-13:45 Среда: 13:15-13:45
 
Техника и технологија 
Биљана Буторовић 
[email protected]
 
Хемија  VII/1,2,3,4    Уторак 14:00 – 14:30 Уторак 14:00 – 14:30
Наташа Чучковић Хемија VIII/1,2,3   Среда 14:00-14:45
 
Среда 12:30-13:00
Данијела Маринчев 
[email protected] 
Физика  VI/1,2,3,4  VIII/1,2    Четвртак
15:55 – 16:40
 
Јелена Стошић
[email protected]
Физика VII/1,2,3,4
VIII/3
  Понедељак
14:00-14:45
Понедељак
12:25-13:10
Николина Перић 
[email protected]
Биологија  VII/1,2,3,4
V/1
  Среда 9.40-10.25 Среда 15.55-16.40
Катарина Живановић 
[email protected] 
Географија 
Грађанско васпитање  
V/1,2,3,4
VII/1
  Уторак, 5. час
(11:35-12:20)
Петак, 2. час
(14:50-15:35)
Кристина Којић Историја
Грађанско васпитање
VI/1,2,3   Уторак
15.55-16.40
Уторак
10.45-11.30
Милена Ракић 
[email protected] 
тел. 0648082524
Техника и технологија  V/1,3,4  
VI/1,2,3,4    VIII/1,2,3 
VII/4
  Петак     14.50-15.35 Петак 11.35-12.20
Неда Думић Музичка култура  VII/1,2,3,4   
 
  Četvrtkom 4. čas Četvrtkom 4. čas
Биљана Јаблановић 
[email protected] 
Музичка култура  V/1, 2, 3, 4
VI/1, 2, 3,4 
VIII/1,2
   
  Среда 12:30-13:15 Среда 14:00-14:45
Слободанка Тодоровић 
[email protected] 
Ликовна култура  V/3    VII/1,2,3    Уторак, 17.35- 18.20 Уторак 8.50-9.35
Невена Кубуровић

nevena.kubu[email protected]

Математика/Информатика и рачунарство VII/1,2,3,4   Понедељак 4. час
10:45 – 11:30
Понедељак 3. час
15:55-16:40
Милица Живановић
 
МАтеамтика V/1 VI/3 VIII/1,3
 
 
 
  Уторак 6.час
12:25-13:10
Понедељак, 4.час
10:45-11:30
 
 
 
Допунска и додатна настава – први циклус основног образовања и васпитања
Наставник Предмет Разред и одељење ДОПУНСКА НАСТАВА ДОДАТНА НАСТАВА
Новица Анђелић Професор разредне наставе I/1 Понедељак, 5. час /
Мирјана Копривица професор разредне наставе 1/2 Понедељак, 5. час
 
/
Борко Ивковић професор разредне наставе 1/3 Понедељак, 5. час /
Јована Миловац професор разредне наставе 1/4 Понедељак, 5. час /
Сандра Михаиловић професор разредне наставе II/1   
Понедељак, претчас
/
Марија Делић професор разредне наставе II/2   
Понедељак, претчас
/
Сања Шљивић професор разредне наставе II/3   
Понедељак, 5. час
/
Милица Ћурин професор разредне наставе II/4   
Понедељак, 5. час
/
Бојана Драгојевић професор разредне наставе III/1   
Уторак претчас
Уторак 5.час
Данијела Тујковић професор разредне наставе III/2  Уторак претчас
 
Уторак 5.час
 
Иванка Петров професор разредне наставе III/3  Среда, 5. час Уторак, претчас
Ана Вићовац професор разредне наставе IV/1   
Уторак, 5.час
Четвртак, 5.час
Сања Игњатовић професор разредне наставе IV/2   
Уторак - претчас
Четвртак - претчас
Сања Ступљанин професор разредне наставе IV/3   
Уторак - претчас
Четвртак - претчас
 
Јована Старчевић професор разредне наставе IV/4        
      Среда - претчас
Четвртак - претчас
Наташа Станишић професор енглеског језика II/1,2,3,4
III/3
Четвртак-претчас  
Марија Томанић професор енглеског језика I/1,2,3,4
IV/1,2,3,4
Четвртак 12.25 - 13.10     (4. разред) Четвртак 12.25 - 13.10    
 
Данијела Чубелић професор енглеског језика III/1, III/2 Среда 11.35 - 12.20  
 
 
 Допунска и додатна настава – други циклус основног образовања и васпитања
Наставник Предмет Одељења у којима предаје ДОПУНСКА
НАСТАВА
ДОДАТНА
НАСТАВА
 
и VII разред пре подне
VI и VIII разред по подне
 
VI и VIII разред пре подне
V и VII разред по подне
 
и VII разред пре подне
Vi и VIII разред по подне
 
VI и VIII разред пре подне
и VII разред по подне
Тамара Васиљевић Српски језик  VI/1,2   VIII/1,3  6.разред
Уторак, 13.15
8. разред
Четвртак, (18.25-19.10)
 
6.разред
Уторак,12.30-13.10
8.разред
Уторак, 13.15-14.00
 
6.разред
Уторак, 18.25-19.10
8.разред
(19.15-20.00)
 
6.разред
Четвртак, 7.20-8.00
8.разред
Петак, 7.20-8.00
Соња Ћурчић Српски језик  V/3,4  VII/ 3,4  Петак, 13:15 Петак, 13:15
 
Петак, 19:15 Петак, 19:15
 
Жаклина Јашић  Српски језик  V/1   VII/1,2  5. разред
Понедељак 13.10-13.55
7. разред
Четвртак
13.10-13.55
5. разред
Понедељак 13.10-13.55
7. разред
Четвртак
13.10-13.55
 
5. разред
Четвртак 12.25-13.10
7. разред
Понедељак
13.55-14.40
5. разред
Четвртак 12.25-13.10
7. разред
Понедељак
13.55-14.40
Миљана Бујаковић Српски језик  V/2  VI/3,4  VIII/2  Уторак
(13.15-13.55)
Уторак
(13.15-13-55)
   
Данијела Чубелић Енглески језик  V/1,3   VII/1,3 Четвртак 7 час 13.15-13.55 Четвртак 7 час 13.15-13.55
 
Петак
13.15-13.55
Петак
13.15-13.55
Јована Мијић Енглески језик  VI/1,2,3,4   VII/2,4  
VIII/1,2,3 
7. разред
Четвртак
14:50-15:35
6. и 8. разред
Четвртак
13:15-13:55
7. разред
Четвртак 12:35-13:10
6. и 8. разред четвртак 13:15-14:00
Петак 13.15-13.55
 
Петак 13.15-13.55
 
Марија Томанић Енглески језик V/2,4 Понедељак 14.00 - 14.45 Среда
19.15
Понедељак 14.00 - 14.45 Среда
19.15
Јана Дрецун Француски језик  V/1,3,4    
VII/1,2,3,4    VIII/2,3 
Среда
(13.15-13.55)
Уторак
(19.15-20)
Четвртак
(7.15-7.55 )
 
Среда
(13.15-13.55)
Уторак
(7.15-7.55)
Четвртак
(19.15-20 )
 
 
Петак
(7.15-7.55)
Среда
(14-14.40)
 
Соња Петрушић
 
Француски језик 
 
 VI/3,4 
       
  Француски језик  V/2, VI/1,2 VIII/1         
Ивана Младеновић Историја    V/1,2,3,4 
VI/4   VII/1,2,3,4 VIII/1,2,3 
Понедељак
7.15-7.55
четвртак
12.25-13-10
Понедењак
19.15-19.55
Среда
7.15-7-55
Петак
14.00-14.40
Петак
12.25-13-50
Кристина Којић Историја  VI/1,2,3  Четвртак
19.15-20.00
Четвртак
07.15-07.55
Четвртак
13.15-13.55
Уторак
07.15-07.55
Невенка Миливојевић Географија  VI/1,2,3,4   VII/2,3,4 
   VIII/1,2,3 
Уторак
13:15-13:55
Уторак
13:15-13:55
Четвртак
19:15-19:55
Петак
19:15-19:55
Катарина Живановић Географија  V/1,2,3,4  VII/1 
 
Уторак, 8.час (14,00-14,45) Уторак, пред претчас
(12:25-13:30)
Уторак, 8.час (14,00-14,45) Уторак, пред претчас
(12:25-13:30)
 
Милица Живановић Математика  V/1 VI/3  VIII/1,3 Среда
(18:25-19:10) 5/1
Петак
(14:00-14:45) за8/1 и 8/3
Четвртак
(14:00-14:45) за 6/3
 
Среда
(08:00-08:45) 5/1
 
Понедељак
(13:10-13:55) за 8/1 и 8/3
Четвртак
(14:00-14:45) за 6/3
 
Информатика и рачунарство         
Јелена Пошарац 
 
Математика  V/2,3,4
VI/1
Уторак пречас
7.15-7.55
Понедељак 7.час
19.15-20.00
Уторак 7.час
13.15-14.00
Уторак 7.час
19.15-20.00
Информатика и рачунарство 
 
 
       
 
 
Наставник Предмет Одељења у којима предаје ДОПУНСКА
НАСТАВА
ДОДАТНА
НАСТАВА
 
и VII разред пре подне
VI и VIII разред по подне
 
VI и VIII разред пре подне
V и VII разред по подне
 
и VII разред пре подне
Vi и VIII разред по подне
 
VI и VIII разред пре подне
и VII разред по подне
Невена Кубуровић Математика VII/1,2,3,4 Среда
13.15-13.55
 
Уторак
19:15-20:00
 
 
Четвртак
13.15-13.55
 
 
Четвртак
19.15-20.00
 
 
Информатика и рачунарство 
Милица Савић Математика  VI/1,2,4  VIII/2,3 Уторак
13.15- 13.55
Уторак
13.15- 13.55
Среда
13.15-13.55
Среда
 13.15-13.55
Информатика и рачунарство  Четвртак
 13.15- 13.55
 
Петак 
 19.15-20.00
Четвртак
 07.15-08.00
Четвртак
 13.15- 13.55
Слађана Ђујић Техника и технологија  V/2,3,4  VII/1,2,3  VIII/1,2,3  
 
Четвртак
13.15-13.55
Четвртак
13.15-13.55
 
Среда
13.15-13.55
 
Среда
13.15-13.55
 
Четвртак
13.15-13.55
 
Четвртак
13.15-13.55
 
Среда
13.15-13.55
 
Среда
13.15-13.55
 
Данијела Маринчев Физика  VI/1,2,3,4  VIII/1,2    Понедељак
6 и 8 разреди
7:10 – 7:55
  Уторак
6 разреди
7:10 – 7:55;
Четвртак
8 разреди
7:10 – 7:55
 - Јелена Стошић Физика  VII/1,2,3,4  VIII/3 Среда
13:15 –14:00
Среда
13:15- 14:00
Понедељак VII/1,2,3,4 14:00-14:45
 
Среда VIII/3 14:00-14:15
 
Биљана Буторовић Хемија  VII/1,2,3,4 Четвртак
13:15
Четвртак
13:15
Четвртак
13:15
Четвртак
13:15
Наташа Чучковић Хемија VIII/1,2,3 Среда 19.15 Среда 7.15 Петак 19.15 Петак 7.15
Маријана Стаменковић Биологија  V/2,3,4 
VI/1,2,3,4   VIII/1,2,3  
  Среда, 6 час,
18:25-19:15
  Уторак, 7. час,
19:15-20:00
Николина Перић Биологија  VII/1,2,3,4 
V/1
Среда претчас
7.10-7.55
Среда седми час 19.15-20.00 Петак претчас 7.10-7.55 Петак седми час 19.15-20.00
Зоран Лучић Техника и технологија 
 
 
V/1,2  
VI/1,2,3,4   VII/1,2,3,4
Понедељак
14:00-14:45
Понедељак
12:25-13:10
Четвртак 13:15-13:55 Четвртак
13:15-13:55
Наставник Предмет Одељења у којима предаје ДОПУНСКА
НАСТАВА
ДОДАТНА
НАСТАВА
 
и VII разред пре подне
VI и VIII разред по подне
 
VI и VIII разред пре подне
V и VII разред по подне
 
и VII разред пре подне
Vi и VIII разред по подне
 
VI и VIII разред пре подне
и VII разред по подне
Милена Ракић Техника и технологија  V/1,3,4
VI/1,2,3,4 VII/4   VIII/1,2,3 
Четвртак        13.15-13.55     Четвртак         13.15-13.55     Среда              13.15-13.55          Среда              13.15-13.55