Развој нове генерације спортских навијача

Датум: 23. April 2021 18:17 Категорија: Новости

Јуче, 22. 04. 2021.  одржана је  радионица са ученицима 8. разреда. Тема је била Развој нове генерације  спортских  навијача-  одобрена од странае Министарства просвете.  Ученици су упознати  са садашњим  навијачима, насиљем, криминалом али и са позитивним странама навијања. Асоцијација -  удружење навијача  "Џентлмен", који су обишли све континенте као навијачи репрезентације Србије, пренели су своја искуства  деци.  Део предавања  је водио професор  правног факултета и полицијске академије  господин  Оташевић. Сваки ученик је добио мајцу, а победник квиза је добио  нови дрес репрезентације.  Било је врло поучно  и надамосе да ће ове радионице  бити реализоване у  другим школама. Све активности  овог удружења можете пратити на њиховој   Инстаграм страници.