Наградна екскурзија

Датум: 04. Oktobar 2019 21:32 Категорија: Новости

28. 09. 2019.  Реализована је још једна  Наградна екскурзија  у нашој школи. Ове године  на екскурзију  је ишло   44 ученика  у пратњи 8 наставника. Сви ови ученици освојили су минимум  прво место на општинским такмичењима и на тај начин себи  обезбедили место у  аутобусу.
На излет смо кренули у раним јутарњим часовима и  у Шабац,  у Центар за стручно усавршавање стигли  након сат и по времена. Љубазни домаћини  провели су  децу кроз цео Парк науке.  На свакој инсталацији  деца су имала прилику да чују  и искусе науку.
 Око  подне се  кренуло ка Богатићу, комплексу базена са термалном водом.  Овде су се ученици  забављали  у  топлом базену.  Власник комплекса  Термална ривијера  је омогућио да  сви  ученици  бесплатно користе базен, а ручак на базену је  обезбедила школа. Повратак у Београд је уследио у раним вечерњим часовима. Пуни утисака с радошћу исшчекујемо  следећи наградни излет.