ВЕЧЕ НАРОДНИХ ИГАРА

Датум: 24. Septembar 2019 11:29 Категорија: Новости

19. септембар 2019.
ВЕЧЕ НАРОДНИХ ИГАРА
            У четвртак 19. септембра, ученици првог и другог разреда наше школе су са својим учитељицама из продуженог боравка, Аном Вићовац и Јеленом Бубања посетили  КУД Градимир.
У КУД-у је у организацији општине Врачар, поводом Дана културне баштине, организовано вече народних игара.
Ученицима је представљена народна ношња из различитих крајева. Могли су да пробају делове народне ношње који су им привукли пажњу. Чланови КУД-а, међу којима је био и учитељ наше школе Новица Анђелић показали су ученицима неке од игара. На крају дружења смо сви заједно заиграли уз помоћ чланова КУД-а.
Уз осмех и позитивну енергију смо се растали и са собом понели пуно лепих успомена у жељи да се овакво вече понови.

Погледајте видео

Видео 1