турнир у фудбалу

Датум: 20. Maj 2019 21:51 Категорија: Достигнућа

20.05.2019. У организацији Ученичког парламента у нашој школи је одржан турнир у фудбалу. Ученици су били подељени у две категорије, пети и шести и седми и осми разред У великој борби финале су обезбедили у млађој категорији ученици 5-3 и 6-1 а у старијој 7-2 и 8-2. У узбудљивим финалним утакмицама победу у млађој категорији однела је екипа 5-3 у саставу - Вук Аџић, Вукашин Ковачевић, Драган Петровић, Александар Стевановић и Драгољуб Михајлов а у старијој категорији екипоа 8-2 у саставу -  Марко Одаловић, Милош Китановић, Марко Коризма, Марчело Антониони, Давид Суботић и Филип Драгељевић. Победници су добили пехаре и дипломе. Као најбољи стрелац турнира је проглашен Марко Коризма  8-2, док је диплому за фер-плеј добио Давид Суботић 8-2. Ученички парламент похваљује све учеснике јер је такмичење протекло у изузетно фер атмосфери и честита победницима.За организацију турнира и поштено суђење су били задужени  наставници физичког васпитања Бојан Васиљева и Снежане Драшковић као и руководилац Парламента Невенка Миливојевић.