„ДОК СЕ ЗЕМЉА ОКРЕЋЕ , НЕКА НАС СПОРТ ПОКРЕЋЕ“

Датум: 08. Maj 2018 20:04 Категорија: Новости

22.04.2018.  Ученички парламент наше школе организовао је спортски турнир поводом обележавања Дана планете Земље. Диплому за најбољи слоган  турнира добио је Рајко Лапчевић 7-1 –„ПЛАНЕТУ СЛАВИ СПОРТОМ СЕ БАВИ“.  После анкете коју је спровео УП, одлучено је да се дечаци такмиче у фудбалу а девојчице између две ватре. Имена екипа су била занимљива а циљ је био да сви треба више да поведемо рачуна о очувању планете Земље као и да се бавимо спортом. После међусобних дуела следећих екипа у фудбалу (Рециклазна острва 5-1, Урагани 5-2, Сибирски тигрови 5-3, Зелене панде 6-1, Плави ренџери 6-2, Озонске рупе 7-1, Ватрени појас Пацифика 7-2, Мрки медведи 8-1 и Дрвеће 8-2)  у финалу ће играти Мрки медведи 8-1 и Зелене панде 6-1. Девојчице су играле између две ватре и то следеће екипе:  Бамбуси 5-1,Терминатори 5-2, Ватра 5-3, Зелене коале 6-1, Ватрени камен 7-1, Санте леда 7-2, Татуле 8-1 и Вода 8-2. Због великог броја екипа турнир још увек траје, тако да ће финала бити организована до краја школске године. У организацији турнира помогли су наставници физичког васпитања Снежана Драшковић и Бојан, као и наставници задужени за Ученички парламент Милисав Рудић и Невенка Миливојевић.
                                 „ДОК СЕ ЗЕМЉА ОКРЕЋЕ , НЕКА НАС СПОРТ ПОКРЕЋЕ“
                    ПОЗДРАВЉА ВАС УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ И ПОДСЕЋА НА ФЕР-ПЛЕЈ!!!