Пројекат Читам, па шта 2017/2018

Датум: 30. Novembar 2017 17:17 Категорија: Новости

Пројекат Читам, па шта 2017/2018

Поштовани ученици, учитељи, професори и родитељи,

Како бисмо на време обавили све што нас у овој школској години очекује, достављамо вам wоrd формате, спискове литературе и пропозиције за овогодишње такмичење на тему подстицања читања Читам, па шта како би и сами учитељи, професори, родитељи и, коначно, ђаци, добили информације на време, те стигли да прочитају, напишу или насликају и пошаљу радове на време.Радове је неопходно доставити у wоrd форматима који су у прилогу. Потребно је да сваки рад буде посебан документ који у свом имену има одељење, име ученика и назив школе нпр. 6:1 Петар Петровић ОШ Вук Караџић. Молимо да у документима буду попуњена сва поља, како бисмо имали неопходне информације о сваком раду.

У жељи и нади да ће нам и овогодишње дружење протећи у сагласју са лепом писаном речи, као што је то било и раније,

Срдачан поздрав,
За Читам, па шта

Више на сајту: www.citampasta.rs