ТРЕЋИ РАЗРЕД НА ЕКСКУРЗИЈИ У ВРШЦУ

Датум: 06. Novembar 2017 13:25 Категорија: Новости

ТРЕЋИ РАЗРЕД НА ЕКСКУРЗИЈИ У ВРШЦУ
У четвртак 2.11.2017. ученици трећег разреда су са својим учитељицама били на једнодневној екскурзији у Вршцу. По доласку у „Град под Кулом“ прошетали су се центром града, видели Владичански двор, кућу Јована Стерије Поповића, Градску кућу и ушли у Цркву Светог Николе. На градском платоу направљена је пауза за ужину и игру. Пут је даље настављен у манастир Месић где су ученици имали прилику да се упознају и разговарају са маонахињом Јефимијом и виде један од најзначајнијих манастира у југоисточном Банату. Ученици су такође имали прилику да виде тенк коришћен у Другом светском рату , мини зооврт и поиграју се на игралишту и терену уз ресторан у ком је послужен ручак. Последња дестинација био је Девојачки бунар и црква брвнара. На путу за Београд забава је настављена уз музику и цртаће, а громогласни аплауз добили су и заслужили сви чланови овог путовања. Слике погледајте у Галерији.