Парламентаријада мај-јун 2017.

Датум: 17. Maj 2017 22:36 Категорија: Новости

Парламентаријада мај-јун 2017.
У уторак 16.маја '17. на иницијативу чланова ђачког парламента, а уз несебичну помоћ и организацију проф. географије и грађ.васпитања Невенке Миливојевић и наставника вер.наставе М. Рудића, отпочео је фестивал обнове несвакидашњих и заборављених дечијих игара. Тако су се ученици 6.разреда надметали у дисциплинама развлачења конопца са бовом, скок у даљ из места, штафета 3х100м и штафета са новинама 3х100м. Победници по наведеним дисципилинама су: Лазар Бутулија (конопци) који је победио Тамару Шијачић у финалу, Јован Поповић - скок у даљ, штафета обична Марчело Атониони, Марко Одаловић и Филип Драгељевић. Штафета новине - Рајко Лапчевић, Марчело Антониони, Марко Радовановић. Позивамо вас да вашим предлозима допринесете бројности нових дисциплина, како би фестивал који траје до краја школ.год. био што богатији и динамичнији, те како бисмо и догодине наставили започету традицију.