Ускршње радионице

Датум: 12. April 2017 21:35 Категорија: Новости

УСКРШЊЕ РАДИОНИЦЕ
Волимо све прилике у којима можемо да покажемо креативност, па смо и ове године с радошћу организовали радионице поводом Ускрса. Осликавање ускршњих јаја, цртање ускршњих честитки и прављење ускршњих украса били су главна забава ученика млађих разреда . Ученици 2/2 су са својом учитељицом Олгицом продавали све рукотворине настале на радионици у холу школе током прошле недељу .

Ученици II3 били су вредни са својим учитељицама Миланом Митић и Даницом Михајловић. Донели су све што су имали и што је могло да послужи за украшавање јаја, корпица и магнета. Вредне руке другака направиле су веома лепе украсе и аранжмане. Остале слике погледајте у Галерији!

Ученици 3/2 су свим наставницима данас уручили ускршње честитке које су посебно за њих правили са својим учитељицама. Сви заједно желе свима срећне и пријатне ускршње празнике!