"Ђаци вас моле, успорите поред школе"

Датум: 21. Septembar 2016 22:06 Категорија: Новости

"Ђаци вас моле, успорите поред школе"
У оквиру акције "Ђаци вас моле, успорите поред школе" обележено је 25 ђачких паркинг места у близини основних школа, а од прихода наплате паркирања са ових паркинг места, купљена су наставна средства.
У СРЦ "Пионирски град" уприличена је свечаност на којој су додељена наставна средства београдским основним школама, које су биле део пројекта "Ђачко паркинг место". Присутнима су се обратили градски менаџер Горан Весић, министар просвете, науке и технолошкиог развоја Младен Шарчевић и директор ЈКП "Паркинг сервис" Андрија Чупковић.
Наша школа је  добила  интерактивну таблу са пројектором. Према речима Весића поклони који су данас додељени купљени су од прихода који је остварен у протеклих годину дана од паркирања код основних школа. На YоуТубе каналу ЈКП „Паркинг сервис“ Београд, на линку
 https://www.youtube.com/watch?v=SY6NFW7Kuys&feature=youtu.be, можете погледати снимак овог догађаја.