КВИЗ „ЗАБАВИ СЕ, РАЗМРДАЈ СЕ“ ЗА КРАЈ ПРВОГ РАЗРЕДА

Датум: 15. Jun 2016 21:46 Категорија: Новости

Школска година је пролетела. Да би наши прваци сам крај свечано обележили, а дружење и рад памтили још веселије, учитељице Милана Митић, Драгана Милићевић, Бојана Драгојевић и наставница Јована Мијић су за ученике I-3 одељења у понедељак 13.6. у малој сали организовале квиз „ЗАБАВИ СЕ, РАЗМРДАЈ СЕ“. Ученици су били подељени у екипу Забави се и екипу Размрдај се. Да би свима било занимљивије укључили смо и родитеље, па су се и они нашли у улогама такмичара, водитеља и чланова жирија. Кроз игру и забаву проверили смо шта смо научили из српског језика, математике, опште културе и показали своју физичку спретност. Публика је здушно навијала, а такмичари се својски трудили, па је било свега - и смеха и суза, и радовања и љутње, али се све завршило у спортском духу. Победу је однела екипа Размрдај се, а сви су се на крају засладили тортом у холу школе, и са собом понели најлепше успомене са овог дружења.

Погледајте остале слике у Галерији.