Први глас продуженог боравка

Датум: 13. Jun 2016 23:13 Категорија: Новости

Сви ученици од првог до четвртог разреда који иду у продужени боравак могли су да се пријаве за такмичење Први глас продуженог боравка. Такмичење је организовано кроз више етапа: прво су релаизоване квалификације, затим је уследило четвртфинале и на крају финални део. Певање и наступ је оцењивао наш стручни жири који су сачињавали млађи и старији ученици као и наставница енглеског језика Јована Мијић.

На крају финалног дела проглашени су прво, друго и трећепласирани учесници. Треће место освојила је ученица трећег разреда Андреа Николић. На другом месту се нашла група Крсташи коју су сачињавали дечаци другог разреда. А прво место однела је Катарина Михајловић ученица III2. Сви победници су добили дипломе, а првопласирана и друге пригодне награде.