ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА ПРВОГ РАЗРЕДА У ПОЗНАВАЊУ САОБРАЋАЈА

Датум: 10. Jun 2016 19:38 Категорија: Новости

У четвртак 9.6. у нашој школи АУТО-МОТО КЛУБ ВРАЧАР под покровитељством Градске општине Врачар је организовао едукативну акцију Научи и примени за све ученике првог разреда основих школа Врачара. Циљ је био да наши најмлађи суграђани кроз игру и забаву науче основна правила понашања у саобраћају. Ова акција је поред едукативног имала и такмичарски део. У три игре свако одељење имало је свог представника. У првој игри која је подразумевала одговарање на питања из теста о саобраћајним правилима, прво место освојила је Ружица Врељански из I1. У другој игри погађања циља такмичарским моделом, прво место је освојио Павле Николиз из I2. За вожњу радио управљаног модела прво место освојио је Андреј Блашковић ученик I3. У екипној конкуренцији прво место освојило је одељење I3, друго место одељење I2, а треће место одељење I1. Сви ученици су се, поред тога што су обновили знање о саобраћају, и лепо забавили.

.

ПОГЛЕДАЈТЕ СЛИКЕ У ГАЛЕРИЈИ