Дефиле малих матураната

Датум: 03. Jun 2016 19:25 Категорија: Новости

У среду 1. јуна  смо се свечано опростили од наших дивних  осмака. Све их је поздравио и пожелео све најбоље у даљем школовању директор школе Влатко Кљајић, а потом су их разредне старешине Зоран Лучић, Невенка Миливојевић и Ивана Младеновић прозвали, а сви ученици наше школе отпратили аплаузом до капије где су и први пут ушли пре осам година.
     Кренули су на дефиле малих матураната са још шест врачарских основних школа. Весели и раздрагани у мајицама чије су боје означавале припадност школи са директорима и разредним старешинама дефиловали су врачарским улицама.
      На Цветном тргу им се обратила председница ГО Врачар Тијана Благојевић и поручила да су Врачарци увек међу најбољима. Затим су букети балона у бојама школа полетели у небо, а оркестар КП2 (где свира и ученик наше школе Реља Констандиновић) извео концерт за мале матуранте.
     Славље је даље настављено уз музику и понеку сузу за крај најлепшег ђачког доба.