Светски дан оријентиринга

Датум: 12. Maj 2016 17:44 Категорија: Новости

Педесет ученика наше школе од петог до осмог разреда са наставницом географије Невенком Миливојевић учествовало је на обележавању Светског дана оријентиринга на Врачару. Манифестација се одржавала у парку мира Јелене Шантић - Светозарац - Неимар под покровитељством Министарства омладине и спорта и  Орјентиринг савеза Србије а тренинг је спровело Планинарско друштво "Победа". Ученици су научили шта је оријентиринг и учествовали у такмичењу где су најбољи резултат у свим категоријама оствариле Андреа Ибрахимпашић и Елена Мартиновић ученице 7/2. Одличне резултате су остварили и ученици, петих разреда Рајко Лапчевић и Никола Звјер, као и Милош Китановић и Константин Николић од дечака, а од девојчица Јелисавета Тепавчевић и Ања Тришић, као и Миа Пољак и Катарина Митровић. Деца су се лепо дружила и што је најважније нешто ново научила.

ПОГЛЕДАЈТЕ  СЛИКЕ У ГАЛЕРИЈИ