ЛИКОВНА РАДИОНИЦА У САРАДЊИ СА ВРТИЋИМА

Датум: 17. Mart 2016 19:49 Категорија: Новости

ТЕМА СВЕТСКИ ДАН ВОДЕ-22.МАРТ

Циљ радионице је да кроз ликовне радове деца предшколског узрасата  представе сазнања о води: њеној вредности, својствима, употреби, штедњи...

На ликовној радионици  одржаној 09.03. и 15.03. деца из вртића Бубамара и Луња су погледала презентацију на тему Вода. Сликали су  техником водене боје. Тему коју су представили  добили су  извлачећи цедуљице  (нпр. Реке  мога града, морско дно, на таласима, брод плови, кишни дан, игре на снегу, прање руку, лица, зуба).

Радионица је била пропраћена музиком, слушали смо Штраусовсоу композицију ,, На лепом плавом Дунаву,,

Школа ,, Нх Синиша Николајевић,, обезбедила је сав  материјал за ликовну радионицу а радионицу осмислила и реализовала наставница ликовне културе Нирвана Ћућуз

Изложба радаова планирана је  22.03.2016. на Светски дан Воде