Радионице са предшколцима из Бубамаре

Датум: 16. Mart 2016 21:40 Категорија: Новости

Предшколци из вртића „Бубамара“ искористили су данашњи дан и са својом васпитачицом прошетали су кроз нашу школу, дружили се и учествовали у нашим радионицама. Учитељица Сање Ступљанин одвела их је у информатички кабинет где су на рачунарима оставили веома лепе радове на тему: "Пролеће" у Paintu. Затим су прошетали до читаонице, где су се са учитељицом Миланом Митић бавили папирним моделарством. Секли су и савијали папир, а затим га бојили и тако направили царство лавова и рибица. Животињице су добиле имена од својих твораца, а игра је убрзо почела. Да дружење и рад буду и лепши и лакши побринуле су се ученице III-1 разреда, које су биле ту да помогну у обе радионице. Задовољни смо испратили наше другаре, а и они су нас напустили весели и насмејани.