Радионице са предшколцима из Луње

Датум: 02. Mart 2016 22:50 Категорија: Новости

Предшколци из вртића "Луња" су у уторак 1.3. посетили нашу школу. Малишани су учествовали у две радионице, а тема обе била је посвећена Дану жена и радови су били у мотивима љубави према драгој женској особи. На рачунарима код учитељице Сање Ступљанин су уз помоћ ученика трећег и осмог разреда цртали у Paintu. Код учитељице Милане Митић правили су врећице у облику срца од папира у боји. Ученици трећег разреда су и у овој радионици били вредни, па као добари домаћини учинили да дружење протекне лепше и лакше. Будући прваци и њихове васпитачице били су веома лепо расположени и улепшали нам дан својим доласком, а надамо се да су поред својих радова са собом понели и лепу успомену из наше школе. Уосталом погледајте и сами.

А на рачунарима...