Летопис 2016-2017

1. септембра дочекали смо још једну генерацију првака, нове младе наде ове школе знања и дружења. Добили смо четири нова одељења за које смо приредили свечану приредбу. Свечаност је поздравним говором отворио директор школе Влатко Кљајић и пожелео   добродошлицу новим ђацима, њиховим родитељима као и специјалним гостима.  Наша школа имала  је ту част  и привилегију да угости министра просвете, науке и технолошког развоја  Младена Шарчевића, који је  такође пожелео успешну  школску годину свим ђацима. Посебну захвалност дугујемо  општини Врачар која је за све  прваке обезбедила вредне поклоне и школски прибор. Након поздравних  речи уследила је позоришна представа.  Учитељице су потом повеле ђаке  у своје нове учионице.